Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stowarzyszenie
Bart, to koniecznie musisz złapać samemu za piszczałkę, przejść się z nią po lesie i poczuć to co się czuje o świcie we mgle obcując z historią .... ;-), myślę że gdy już to zrobisz, zupełnie inaczej będziesz patrzył na Było nie minęło. nie twierdzę że to wina chłopaków, którzy tam kopią tylko gości, którzy tworzą tego typu programy. Choć z drugiej strony - leprze to niż nic ...
Jestem za Stowarzyszeniem, w tej lub innej formie niezależnym, poparłbym przyłączenie się do np.: TPŁ, jako osobnego oddziału. Nie widzę natomiast siebie w strukturach innych organizacji o podobnych zainteresowaniach. Nie mam też zamiaru nikogo obrażać - fajnie że jest więcej ludzi zainteresowanych tematem, pełnych zapału - im nas więcej tym lepiej dla historii ! działajmy Panowie ! i wspólne akcje mogą przynieść wiele satysfakcji ...
sac
Odpowiedz
Sac, albo ktokolwiek inny, może macie namiary do członków tych innych stowarzyszeń, może podpowiedzieliby co z tą dokumentacją gospodarczą. Mówiąc szczerze, ten problem spędza mi sen z powiek.
Zgodzę się z Tobą - pluralizm w naszym środowisku przyniesie wiele dobrego, tylko trzeba żyć z innymi w zgodzie.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
bucu czy czasem nie pomylily sie ci stowarzyszenia :-D A moze jakas mala karierka polityczna bo twoje posty to tylko statuty statuty komisje i inne pierdoly :cwaniak:
Odpowiedz
Racja, przegiąłem. Za dużo pierdół. Zapomniałem w ogóle o działalności merytorycznej.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
a moze kolega buc zostanie dokumetalista stowarzyszenia jak lubi tak te dokumenty? Wink
Odpowiedz
ha ! to doskonały pomysł ! powinniśmy stworzyć księgę pamiątkową. Buc idealnie się nadaje do roli Gala Anonima, zbierać będziemy informacje prasowe, spisywać krótkie notatki ze wspólnych wypadów - fantastyczna sprawa - jak już wyleziesz ze szpitala koniecznie wspólne kopanie Buc ! Smile
sac
Odpowiedz
10 wypadow pod rzad zeby chlop mial jakie takie pojecie pzdr :yes: :wypas:
Odpowiedz
Spokojnie chłopaki bo za chwilę każecie Bucowi listę obecności na wykopkach podpisywać, a nieusprawiedliwiona obecność będzie karana z całą surowością! :-D
Pozdr MJ
Odpowiedz
Panowie, jak tylko dojdę do siebie to mogę być od roboty papierowej, nie ma sprawy, możecie na mnie mówić Pan Paragraf :-D A po to chciałem się do was przyłączyć, by pomóc przy wykopkach, chyba po to tworzymy to Stowarzyszenie?
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
No to jest jeden z ważniejszych punktów działalności naszego stowarzyszenia ale nie tylko. Jak wiadomo trochę tych punktów było wpisane do statutu Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości