Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje modele
#1
Witam też troszeczkę kleję nie jestem w tej dziedzinie mistrzem, ale nie chodzi o to "by złapać króliczka". Ok oto moje "po"-twory! Otwórzcie w dużym oknie bo w miniaturze coś się chrzani, przynajmniej u mnie!

Pozdr MJ


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#2
a to kilka moich :-)
[Obrazek: p2taqy9d9ixwc7qa.jpg]
[Obrazek: tjgvqvjx0fcd4778.jpg]
[Obrazek: xnfpto7g25i1rqih.jpg]
Odpowiedz
#3
Łee to ja nie mam co w tym dziale głosu zabierać. Sac ładne ładne szczególnie ten okręt, no chyba ze masz jakąś powiększoną wersję jednogroszówki Tongue
Pozdr MJ
Odpowiedz
#4
No, nie przesadzajmy, Twoje są ładne, a Sac podchodzi do modeli "zawodowo"- nie umie chyba już zrobić modelu "z pudła" :-). Moich kilka (1/72):
[Obrazek: th_HarleyWLA.jpg]
[Obrazek: th_BMW-R75.jpg]
[Obrazek: th_Pojazdy1.jpg]
(to zdjęcie autorstwa sac'a, a modele moje, oprócz Jeep'a)
Do tego 1/35:
[Obrazek: th_1-35Schijager1943_1.jpg]
[Obrazek: th_1-35FlorianGeyer1944_1.jpg].
Nie wszystko, ale na resztę mam słabe zdjęcia, zresztą modele też nie za piękne ;-)
Odpowiedz
#5
Cóż na swoją obronę mam to, że nie byłem nigdy zrzeszony w żadnym klubie. Dlatego modele wyglądają tak jak wyglądają. A tych dwóch kawalerzystów wermahtu przerobiłem na polską kawaleri wrześniową :-) Ale się napiłowałem przy rogatywce :-P
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
Też myślałem o przeróbce kawalerzystów, ale mi się odechciało, no i wolałem zrobić te bluzy maskujące (co prawda może nie wyglądają, jak oryginały, ale co mi tam).
Odpowiedz
#7
Zawsze masz jeszcze szansę, Dragon natrzepał ich trochę. U mnie problem polegał z dobraniem maści konia. brązowy wyszedł całkiem całkiem, niestety uległ destrukcji, natomiast brązowy hmmm nie wstawię fotki bo pozostawia wiele do rzyczenia. Napiłowałem się z tą rogatywką, a potem widziałem fantastyczne figurki polskich kawalerzystów (żywiczne) zrobione przez Czechów.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#8
do malowania koni i innych "stworów" polecam artystyczne farby olejne, pozwalają na manewry z mieszaniem barw i odcieni - jedyna wada - długo schną i trzeba je werniksować. fantastycznie też można przy ich pomocy zrobić imitację drewna.
pozdrawaiam Sac
Odpowiedz
#9
[Obrazek: nwii001po1.th.jpg]

[Obrazek: 35kx6.th.jpg]
Odpowiedz
#10
ładne modele pudełek do tabaki hm ....... ;-) a i figurki całkiem całkiem
Sac
Odpowiedz
#11
No to i kilka moich lepidełek ...

[Obrazek: G5.jpg]
[Obrazek: DSC00371.jpg]
[Obrazek: JG2.jpg]
[Obrazek: G16.jpg]
[Obrazek: G2.jpg]
[Obrazek: 5.jpg]
[Obrazek: CL4.jpg]
[Obrazek: R13.jpg]
[Obrazek: kocur1.jpg]
[Obrazek: P40.jpg]

... miłego oglądania
Odpowiedz
#12
Moje 2 skromne modele:

[Obrazek: s1.jpg]
[Obrazek: s2.jpg]

Chyba pierwszy zrobiony praktycznie w calosci samodzielnie przez zemnie juz dobre kilka lat temu (5-6) jeszcze jako "dzieciak". Troche juz widac na nim ząb czasu i moja niewprawna reke z tamtego okresu ale mam do niego sentyment.

[Obrazek: orp1.jpg]
[Obrazek: orp2.jpg]
[Obrazek: orp3.jpg]

Rozpoczaty okolo 2-3 lata temu model ORP "Błyszkawica" ukonczony w okolo 70-75% (brakuje dział, barierek na brzegach pokladu, podstawiki i kilka poprawek przez ząb czasu). Niestety nie ma wolnej chwili aby dokonczyc ten sporawy model.
Odpowiedz
#13
Kidd, modele prima sort, Confusedhock: powaga i szacuneczek, musimy pogadać o Twojej przyszłości "artystycznej" ... ;-)
Anders - dla mnie karton zawsze był wyzwaniem, strasznie trudny do modelowania, ale można przy jego pomocy piękne rzeczy zrobić :-)
Sac
Odpowiedz
#14
Dziękuję, dziękuję ... polecam się na przyszłość.
Wykonuję takie zabawki również na zamówienie ;-)
Odpowiedz
#15
Pod poniższym linkiem możecie zerknąć na moje stare Figurki żołnierzy z okresu napoleońskiego . Co prawda figurki są troszkę groteskowe ale moim zdanie dodaje im to uroku - były one wykorzystywane do gry figurowej (z elementami RPG) Szczelba .
Co widać na zdjęciach jestem modelarzem amatorem i efekt jest daleki od ideałuWink Z tym tylko że ostatnio pędzelek trzymałem z 5 lat temu Sad .

<!-- m --><a class="postlink" href="http://konsos.webpark.pl/Szczelba/galerie/Galerie.htm">http://konsos.webpark.pl/Szczelba/galerie/Galerie.htm</a><!-- m -->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości