Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konkurs modelarski
#16
I jak ma sie sprawa ze zgłoszeniami i konkursem jako takim?? Wiem, że mój model jest ragiczny ale zawsze jakieś minimalne szanse ma:-) Skusiły mnie te nagrody :-D
Pozdr MJ
#17
pewnie komisja sędziowska pracuje w pocie czoła ;-)
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
#18
Ale komisją sędziowską mieli być użytkownicy forum :-)
Pozdr MJ
#19
dobra , słuchajcie, dziś dopiero co wróciłem z roboty zorany jestem strasznie, jutro powstawiam tą ogromną ilość nadesłanych fotek - wrzucę ankietę - byle tylko fotosik wytrzymał ...... damy tydzień na głosowanie i wyłonimy zwycięzce (ców) hm ....
sac :cwaniak:
#20
Witam serdecznie po dłuuuuuuuuuugiej przerwie.
Dopiero wczoraj odzyskałem kompa po prawie półtoramiesięcznej naprawie ...
Niestety, nie zdołałem nadesłać fotek Pfalza III D do konkursu ... Sad trudno ... ale chętnie zagłosuję w ankiecie.
Pozdrawoam Kiidd
#21
Hej Kidd. Dobrze wiedzieć że Cię nigdzie nie wywiało tylko padł komputer.
Swoją drogą 1,5 to długi czas naprawy i chyba nie było to związane z pracą serwisu tylko finansami? Wink Jeżeli to serwis - to go zmień Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#22
UWAGA ! UWAGA !

w związku że zgłosiły się tylko 3 osoby, siebie nie liczę , ale liczę Kidda, uznaję że każdy z Panów zasłużył na wyróżnienie. W wolnych chwilach będe wstawiał przesłane mi fotki Kelek przesłał ich sporo , a Jagoda proszę Ciebie o dosłanie mi swoich ponownie gdyż nie moge ich odnaleźć ... zatem pozostaje kwestia odbioru nagród ..... z Kelkiem, i Jagodą spotkamy się na Walnym, a do Kidda prześlę nagrodę przez Guna o ile ten się zgodzi Wink

koniec tematu.

Pozdrawiam Sacrebleu


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości