Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunkier Wiączyń
#31
Co ja narobiłemWink A chciałem się tylko spytać czy ktoś coś wie na ten temat :-) Szkoda że mnie nie będzie, ale służba nie drużba... Owocnych odkryć życzę :-)

Pozdrawiam
ByCoo
Odpowiedz
#32
Czołgiem

To i ja myślę że się pojawię. Z chęcią zobaczę i posłucham.

Pozdro
Sturmvogel

ps. i jeszcze uwiecznię na taśmie...
Odpowiedz
#33
Bardzo proszę o opisanie w tym wątku wrażeń a i może odkryć których dokonacie tego dnia :lol: .To tak dla tych co nie mogą jechać z Wami. Sad
Z góry dziękuję. :zdrowko:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#34
Aby nabić sobie licznik postów :lol: pragnę przypomnieć że spotkanie w sprawie weryfikacji doniesień kolegi foxo2 odbędzie się we czwartek, 24 września 2009r. godzina 16.00 pod leśniczówką w Ksawerowie czyli budyneku przy maszcie telefonii komórkowej po prawej stronie drogi do miejsca pamięci narodowej w lesie wiączyńskim (wjazd z drogi nr 72 Łódź-Brzeziny).Z podanych koordynatów wynika, że z tamtego miejsca jest najbliżej.
Dla nie posiadających własnego transportu dojazd autobusem linii 54 z krańcówki na ul. Wydawniczej. należy wysiąść na przystanku Teolin i przejść jakieś 300-500 metrów w stronę Brzezin.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#35
Chłopaki zaczekajcie na mnie !!!!!!!!! Najwcześniej mogę tam być o 16.30 !!!!!!
Odpowiedz
#36
To się zwolnij wczesniej ciut, powiedz prezesowi że akcje masz, pewnie zrozumie! Zatem czwartek nadal aktulany!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#37
Przynajmniej z naszej strony ;-)
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#38
Zasięgnąłem języka co do bytności wojska w lesie wiączyńskim. Fakt była jednostka łączności ale ... nie w tym miejscu i nie w lesie. Sorry ale nadal uważam, że całą historię można włożyć do teczki archiwum X. Jeśli się bardzo uprzemy to można sprawdzić studnię. Dla świętego spokoju popytam w terenie, głównie jednak po to aby wyjaśnić skąd wzięła się ta "legenda".
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#39
A ja sądzę że zwiedziliście stary tartak koło cmentarza?
Chyba temat można zamknąć
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#40
Czyli 1-0 dla pogromców mitów :baby:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#41
Witam po dłuższej przerwie, przewertowałem wszystkie notatki i zdjęcia dotyczące bunkra i muszę się przyznać wykryłem pewne nieprawidłowości.
1. Słupki graniczne mają oznaczenie PGL, zdjęcia którymi się sugerowałem są niewyraźne i nie były wykonane przeze mnie.
2. Niektóre wiadomości posiadane przeze mnie są nieprawidłowe. Nie ma możliwości sprawdzenia wszystkich informacji. Kwestia dotyczy obiektu na terenie Pamięci Narodowej.
Dziękuję kolegą za zorganizowanie wyprawy 24 września dzięki której mogłem wykryć te nieprawidłowości.
Odpowiedz
#42
Czasami warto posłuchać starszych kolegów :-)
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#43
Tak więc po przeanalizowaniu wszystkich informacji, przeczesaniu terenu i znalezieniu kamieni nie znalazłem żadnych śladów istnienia takiego obiektu. Przyznaje że dysponowałem błednymi danymi ale dopóki tego nie sprawdziłem nie wiedziałem o tym, jeśli kogoś wprowadziłem w błąd to przepraszam. Dziękuję osobą które pomogły mi w wyjaśnieniu tej sprawy.
Odpowiedz
#44
Zapraszam kolegów do poszukiwań starszych zdjęć lotniczych terenów gminy Nowosolna a w szczególności terenów leśnych Wiączynia. Będziecie w szoku jak znajdziecie, bo tam wyraznie widać nie mały rozmiarów kawałek sporego betonu w lesie.
Odpowiedz
#45
W takim razie prosimy o udostępnienie takowych.Jeśli nie stanowi to dla kolegi problemu.Z miłą chęcią bym obejrzał.Pozdrawiam Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości