Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunkier Wiączyń
#46
jesli w stodku lasu to resztki lesniczowki ktora tam byla
Odpowiedz
#47
KaDe napisał(a):W takim razie prosimy o udostępnienie takowych.Jeśli nie stanowi to dla kolegi problemu.Z miłą chęcią bym obejrzał.Pozdrawiam Smile
foxo2 napisał(a):Będziecie w szoku jak znajdziecie, bo tam wyraznie widać nie mały rozmiarów kawałek sporego betonu w lesie.
Niestety podejrzewam, że jest to niemożliwe. Kolega foxo 2 po obejrzeniu zdjęć dostał szoku, z którego do dziś nie może się otrząsnąć.
Pozdr.
L
Odpowiedz
#48
Witam wszystkich a najbardziej "psychola" :lol: Foxo z którym miałem okazję prowadzić małą wojenkę na innym forum a dotyczyła ona jego "rewelacji" na temat Wiączynia :wypas: . Wybrałem się nawet z nim kiedyś na wycieczkę w tamte rejony ale niestety jakiekolwiek ślady tego bunkra ( ponoć pięciopoziomowego :mrgreen: ) znikły w niewyjaśnionych okolicznościach.....normalnie strefa 11 i archiwum X wymięka w tym temacie. Ale widzę że Foxo z uporem maniaka ( bo chyba nim jest ) zaśmieca inne fora......życzę wszystkim cierpliwości w czytaniu tych bzdetów a koledze Foxo szybkiego powrotu do zdrowia......o ile to wogóle możliwe :hurra: .
Odpowiedz
#49
Pozostawiam to bez komentarza
Odpowiedz
#50
Jasne kolego :lol: .......mam propozycję, zmień lekarza albo bierz połowę tego co bierzesz bo Ci szkodzi :mrgreen: :hurra: :mrgreen:
Odpowiedz
#51
Panowie delikatniej dobierajcie słownictwo albo posty do wycięcia.Prywatne wojenki załatwiajcie na prv.


Pozdrawiam
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#52
Kolego foxo 2 po czekamy na zdjęcia !!!!!!!
L.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości