Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się zwiecie
#1
Proponuję poznać się bliżej, nie wymagam by kazy podał komplet danych personalnych, wystarczy imię i np czym się zajmuje zawodowo oraz zainteresowania np bunkry, kopanie, dokumenty, dziewczyny-zart :-)
Ja Jagoda
Imię: Marcin
Wiek: obok
Zawód: DUPA czyli Dyplomowany Urzędnik Państwowej Administracji
Zainteresowania: wszystko co stare (po nowemu old schoolowe) a przede wszystki kopanie!
Odpowiedz
#2
radek logistyk kopanie i
Odpowiedz
#3
Robert,29 lat z Łodzi.
Zawód-magazynier
Zainteresowania to historia,militaria,ostatnio nieśmiertelniki no i oczywiście wyprawy na wykopki :mrgreen:
Odpowiedz
#4
Marcin , zawód: kiedyś "SG" , obecnie : ochrona , profil zainteresowań poszukiwawczych : monetki. 8-)

Pozdrawiam :-D
Odpowiedz
#5
Dominik
lat 23
zawód - wieczny student Tongue - kiedyś geografia dziś politologia Smile
Jak to student - trzymający się każdej fuchy najczęściej związanej ze sprzętem komputerowym.
Zainteresowania: fortyfikacje, od jesieni kopanie Wink, militaria, geopolityka i takie tam różniste
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#6
Pseudo: czarny
Masto: Łódź
Zawód: Specjalista od dealowania, ale nie "śniegu"Smile
Wiek:30

Kopanie, jak sie tylko ma czas, niestety rodzina absorbujeSmile
Odpowiedz
#7
Pseudo: Brendo
Miasto: Łódź
Zawód: Spec. ds. Gwar.
Wiek: 30
Hobby: Bunkry, beton, rower, motoryzacja, internet
Odpowiedz
#8
Pseudo : Mlody
Miasto : Łódź
Zawód : Brak Smile Uczen I klasy Liceum
wiek : 16
Hobby : Militarka , Umundurowanie i Wyposarzenie WH i ostatnio guziczki i moneteki :roll: :evil:
Odpowiedz
#9
34 lata, również urzędnik i student IV r. historii na UŁ. Historia wojskowości, fortyfikacje, kolejnictwo.
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#10
Pseudonim artystyczny: OldWit
Imię: Witold
Wiek: Ćwiartka +
Zawód: obecnie jeszcze student (Historia - dziennie V rok +), kiedyś studiował filozofię.
Zainteresowania: Historia, Eksploracja (I wojna światowa), Lotnictwo i wiele, wiele innych...
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#11
Sacrebleu - na drugie Sebastian wiek 31 - zawód kierownik - zainteresowania - rozmaite :cwaniak:
Odpowiedz
#12
mogę się zapytać co Wam się stało, że odświeżacie temat sprzed trzech miesięcy :alien:
Odpowiedz
#13
Ja ten temat dopiero teraz zauważyłem Smile
Imię: Grzesiek
Miasto: Brzeziny
Wiek: 15
Zawód: pasożyt :lol:
Zainteresowania(z historycznych): modelarstwo, militaria, wyposażenie Wojska Polskiego w latach 1918-1921 jak i wogóle ten okres...
Pozdraiwam!!!
Odpowiedz
#14
sac jaki to zawod kierownik :mrgreen:
Odpowiedz
#15
Cytat:sac jaki to zawod kierownik :mrgreen:

No co ty – nie oglądałeś „poszukiwany, poszukiwana” – „...mój mąż jest z zawodu Dyrektorem...” ;-)
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości