Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się zwiecie
#16
Zawód kierownik - patrz. Jagoda w w początkowej fazy Operacji "Wiączyń" Big Grin
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#17
eeM czyli Marta
wiek: na wszystko jeszcze czas - tak w sam raz
zawód: podobno architekt, ale po dyplomie sie okaze
zainteresowania: fotografia, architektura, zabytki, stare cmentarze ....... ( specjalnie dla GUN..) "cellular automata, scripting in Maya, CellularAggregation, inzynieria genetyczna w architekturze"
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.researchnodes.org/index.pl/CellularAggregation/HomePage">http://www.researchnodes.org/index.pl/C ... n/HomePage</a><!-- m -->

i lepiej juz was meczyc nie bedeSmile
eeM
Odpowiedz
#18
Kierownik czyli szczebel niżej od Dyrektora Smile , a kierownik rodzaju żeńskiego to kierownica!
Gun - fak ju kartoflu zapyziały, następnym razem będziesz widłąmi szukała nie wykrywaczem :-P Smile
eeM a ja głupek myślałem, że eeM to M z Jaamsa Bonda!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#19
Jagoda napisał(a):Gun - fak ju kartoflu zapyziały, następnym razem będziesz widłąmi szukała nie wykrywaczem :-P Smile

A to dobre jest. 1:0 dla Jagody :lol: :-D
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#20
teoria o M z Jamesa Bonda bardzo mi odpowiada, wiec nie krepuj sieSmile

swoja droga ta DUPA bardzo tez mi sie spodobala ( ciekawe czy jak powiem matuli to tak samo ja to rozbawi....)

p.s.
gun stwierdzil ze juz do konca mi odbiło!....
eeM
Odpowiedz
#21
co to zawód hm .... dobre pytanie sam się zastanawiam czasem :lol: , no dobra rozwinę - zawód wykonywany kierownik składu budowlanego lub inaczej menager :cwaniak: , czyli jednym słowem budowlaniec teoretyk, z praktyką bo różne rzeczy w życiu robiłem :-) łącznie z kładzeniem glazury, układaniem kostki i pisaniem rozkazu dziennego w sztabie pewnej brygady ;-) to były czasy sex narkotyki i rock&roll hehhe
sac
Odpowiedz
#22
Zdaje sięże muszę się podłączyć.
Pseudo- Andy (Endi)
Imię jak łatwo zgadnąć- Andrzej
W życiu chyba nie byłem jeszcze kominiarzem, obecny zawód wykonywany- agent ubezpieczeniowy
Zainteresowania? Oprócz wiadomych :cwaniak: tzn szukanie, kopanie, znajdowanie...
to jeszcze archeologia, historia i fantastyka.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#23
imie - Marcin
zawod - milosny Wink obecnie wykonywany lagowacz
zainteresowania - zabytki , zamki ruiny , I i II wojna , kopanie i wiele wiele innych Wink
Odpowiedz
#24
co to jest "lagowacz"?
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#25
lagowacz to taki gosciu co laguje mat :wypas: erialy
Odpowiedz
#26
PABLCBR , wszyscy chyba kojarza ale powiem PABL od imienia Paweł --CBR od Hondy cbr (w wolnym tłumaczeniu całkowity brak rozumu) ale bryka jest super na 1 biegu wkręca sie do 12 tys. i osiąga prawie 100km/h a ma ich 6 ,adrenalina niesamowita .Płętujac dodam ze juz sprzedana dawno ale sentyment pozostał ,obecnie poszukuje taniego GS 500 turystyka na starość Smile), ale cbr jeszcze kupie daje lepszego spidan niz wszystkie uzywki
pozdrawiam Paweł ----pablcbr---#####
wiek chrystusowy
zawód -drajwer
zainteresowania- zabytkowa motoryzacja ,militaria ,poszukiwania
Odpowiedz
#27
Maciej Michał, uczeń klasy humanistycznej, zwiedzanie budynków
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#28
Imię- Unicorn
Zawód- na razie socjolog Smile
Zainteresowania- kobiety, piwo, śpiew, hulanki, swawola; a poważnie- media, manipulacja i propaganda, instytucje społeczne, religie, sekty, historia XX wieku- głównie PRL i globalna-tu stosunki Wschód- Zachód i Zimna Wojna, patyczaki : :mrgreen:
Witam wszystkich i dzięki Crackowi Witowi za sprowadzenie mnie tutaj :wypas:
:::Bez ciemności nie ma snów:::
Odpowiedz
#29
Witam, witam jednorożcu Pawle :wypas:
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#30
Powitać, powitać! Zyczę miłęgo klikania!
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości