Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się zwiecie
#31
Witać powitać. Dziękować za przybycie Smile


Gun


Matka siedzi z tyłu!!!
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#32
Apaczów jest trójka.
Apacz Senior(mój ojciec)
-imię:Marek
-wiek 50
-zainteresowania IWW armia Pruska i Austro-Węgierska głownie bagnety Pruskie
Apacz(mój brat)
-imięTongueiotrek
-wiek:24 lata
-zainteresowania:złom poamunicyjny
Apcz Junior(ja Smile )
-imię:Maciek
-wiek:14
-zaintersowania:guziki carskie

Jagoda powienineś mnei skojarzyć spotkaliśmy się bezmała pod Twoim domkiem w Nowosolnej jakoś we wrześniu byłem na białym rowerze górskimSmile[/i]
Odpowiedz
#33
Pamiętam, pamiętam! Witam serdecznie!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#34
Hej
Nazywam sie Michal pewnie wiekszosc osobmnie kojarzy np: z forum odkrywcy lub z wspolnych wykopkow pod lodzia SmileSmileZajmuje sie kopaniem od 6 lat.Szczegolnie zajmuje mnie poszukiwanie histori wrzesnia1939 na terenach lodzi i okolic.
Dogodne polozenie dzialki przy lesie wola cyrusowa sprawia ze co weekend mozna mnie tam gdzies spotkac Big Grin Big Grin Ogolnie to naleze rowniez do stowarzyszenia Strzelcy kaniowscy.
Pozdrawiam wszystkich z lodzi i okolic
MIQ
Odpowiedz
#35
witam witam Smile
Odpowiedz
#36
Witam witam Smile O ile dobrze kojarzę chodziłeś do mojej budy - XVIII LO Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#37
po dość długiej przerwie (szpital) powracam na forum :-)
imie: Rafał
wiek: 22
zawód: student i pracownik ŁZE
zainteresowania: militarka, wykopki, hodowla pajęczaków i gadów oraz informatyka.
pozdrowionka :-)
Odpowiedz
#38
witam ale te gady i pajaczki to trzymaj na uwiezi Wink
Odpowiedz
#39
Witaj GunshipSmile
Tak masz racje ..chodzilem do slawnego 18 LoSmile Smile Smile nawet pare fantow z tamtad wyciagnolem Smile hehe
Swego czasu mielismy kontakt na gg ... Smile
Pozdrawiam MIQ
Odpowiedz
#40
Do Śniadeckiego? :lol: :wypas:
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#41
Taa pora nietypowa, no ale sie dopiszeSmile
Jeden rok odchodzi nadchodzi następny - dla mnie myślę że przyniesie troche pozytywnych zmian. W 2006 dołączyłem do Waszej kompanii, dzięki Stelli zobaczyłem że są inni ludzie o poglądach zbliżonych do moichSmile
Lubię wykopki, choć jeszcze sprzętu nie mam. Lubię tez fortyfikacje, schrony, forty - mam słabość do rosyjskichSmile Lubię plądrować ;-) opuszczone domy i uwielbiam hasać po złomowiskach - jak nie militaria to stare rowerki i częsci. Siedzę w I wojnie - choć i II tez mnie pociąga, np front wschodni.
Cmentarze dla mnie to pamiątka po wojnie, żal mi jest tych co zginęli a jeszcze bardziej mi smutno gdy widzę że umierają powtórnie bo stali się bezimienni!
Mam "rosyjskie" nazwisko więc używam pseuda Ivan - nadał mi go kiedyś mój kolega z łodzkiego środowiska poszukiwaczy. A na imię mam Piotr Smile
Cieszę się że mogę być Wami - może jestem dalej od Łodzi, może czasem nie wpiszę się często, ale zawsze wpadam w dobry humor gdy tu zaglądam! :-)
Jak nie, jak tak!
Odpowiedz
#42
Drogi Vaderianie czyżbyś też był absolwentem spod sławetnego Śniadeckiego? Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#43
Hey
Sniadeckiego za moich czasow to bylo gettho..co 5 sekund ginal czlowiek :-D
Ostatnio tam bylem w odwiedziny i troche sie zmienilo ale ne za wiele ..Smile hehe
Pozdrawiam MIQ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości