Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa różne artykuły- dwa różne podejścia do poszukiwań
#1
:dontgetit: ]
Odpowiedz
#2
a widzialem to mam ta gazete;/ zenada :kwasny:
Odpowiedz
#3
Tak to publikując półprawdy dochodzi się do całego kłamstwa. Brak wiedzy rzeczowej (lub jej celowe niewykorzystanie) autora artykułu był już przedmiotem dyskusji w kilku miejscach w sieci więc chyba nawet nie ma co powtarzać argumentów...
Odpowiedz
#4
:dontgetit:
Odpowiedz
#5
geniusze są pisząc o rozkopywaniu pól bitew nie wiem gdzie w ogóle ktoś się zajmuje wydobywaniem "zabytków" z pól 2 wojny szczerze w to wątpię a jeśli już rzadko zazwyczaj miejsca bitew są to zapomniane"pola" albo innego rodzaj nieużytki. inteligencja "prawa" w tym kraju przerasta chyba każdego chyba lepiej jak ktoś to wykopie niż jak ma zgnić do reszty w ziemi chory kraj, chore prawo, najśmieszniejsze jest to ze starsi ludzie pamiętający takie czasy są dumni z ludzi poszukujących i cieszą się ze przenoszą takowa pamięć o miejscach i wydarzeniach i ze ktoś chce wydobyć jakieś pamiątki z tamtych czasów co nie można powiedzieć o stronie przeciwnej dla nich wszystko jest kradzieżą i ograbianiem państwa ......(jak by nie mieli co robić, nie ważne ze dzieci głodują lepiej kogoś za pasje wsadzić do paki żeby zył z kasy państwa niż pomóc tymi pieniędzmi biednym)
Odpowiedz
#6
resty napisał(a):Masz na myśli chyba drugi artykuł. Smile
Jak raz znałem oba, ale faktycznie dyskutowany ostro był ten drugi. Biorąc pod uwagę ogrom nonsensów w nim zawartych - nich dziwnego w sumie.
Odpowiedz
#7
:dontgetit:
Odpowiedz
#8
krusiu napisał(a):Jnteligencja (...) w tym kraju przerasta chyba karzdego
Taaaa.... nie każdy jest tak dobijająco inteligentny... :axe:
Błagam, tylko nie tłumacz się dys... uposledzeniem, bo się rozpłaczę.
Ze śmiechu :lol:
Odpowiedz
#9
Żeby tylko to...
"zadko", "wydazeniach", "warzne", "starsi ludzie pamietajace" plus totalna alergia na zasady pisowni i gramatyki...
A potem zdziwienie, że takiego bidusia nikt w dyskusji nie chce traktowac poważnie.
Trudno brać na powaznie czyjeś zainteresowanie historią gdy z pisowni wynika, że inwestycja państwa w edukację takiej osoby w podstawowym zakładzie naukowym była pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.
Odpowiedz
#10
Krusiu chyba pisał pod wpływem emocji i po prostu nie patrzył na słowa jakie napisał a skupił się raczej na informacjach w nim zawartych...
Ale lepiej patrz kolego bo też początkowo zwątpiłem Tongue
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#11
czołem

nie mogłem się oprzeć...

Sturmvogel


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#12
:dontgetit:
Odpowiedz
#13
Wbrew pozorom to jest całkiem na temat.
Jeśli nasze argumenty formułować będziemy poprawną polszczyzną oraz w oparciu o fakty, prawo itp a nie posiłkując się emocjami - to owe argumenty po prostu będą trafiać do ludzi.
Skoro mamy być traktowani z szacunkiem i poważnie to traktujmy tak samo innych. I dotyczy to również kultury i sposobu wypowiedzi.
Odpowiedz
#14
Offtop będzie, ale skoro już...
A skoro dbamy tak o poprawność historyczną... zadbajmy może i o poprawność językową i dodajmy jakieś wspomnienie o niej w regulaminie?
Odpowiedz
#15
przepraszam chłopaki za błędy ale szybko pisałemWink

Ps. mogą się nabijać jeśli ciężko im z innymi działaniamiWink no ale to akurat mało ważne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości