Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólne kopanko 22-23 VI
#1
Ostatnia w tym miesiącu wspólna akcja poszukiwawcza .
Zapisy i informacje tradycyjnie do czwartku wieczora WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE :602-688-672
W sobotę ja nie będę mógł was poprowadzić więc listę podpisujecie najprawdopodobniej u Sarmaty lub Magnesa (będzie wiadomo jutro) w piątek będzie też wiadomo jaki rejon weźmiemy i gdzie będzie ustalone miejsce zbiórki.
#2
Będzie miał ktoś jedno miejsce wolne w samochodzie?
#3
Kandzio mogę cię zabrać w niedzielę, w sobotę nie mam czasu.
Pamiętaj się zapisać do czwartku
#4
Dzięki Zając.
#5
Zbiórka o 9.00, na parkingu przed Biedronką w Nowosolnej. Tradycyjnie czekamy 15 minut i jedziemy na miejsce. W razie czego, dzwonić - 605-071-921.
#6
Lista chętnych na ten weekend (zgłoszenia tylko telefoniczne) zostanie zamknięta dziś wieczorem żeby nie było potem że komuś się jutro przypomni że chciał dołączyć do grupy.
W sobote może uda mi się do was dołączyć około 15 , w ten dzień "dowodzi" Magnes ,więc u niego podpisujecie listę i on wydaje oraz zbiera identyfikatory .
Osoby z poza stowarzyszenia niech pamiętają o zabraniu własnych kamizelek odblaskowych.
Na niedziele jeśli nikt nic innego nie zaproponuje będziemy kontynuować przeszukiwanie tego terenu który sprawdzaliśmy w minioną sobotę . Jeśli ktoś ma inne propozycje dotyczące niedzieli to dzwońcie do mnie 602-688-672.
Pamiętajcie też o kiełbaskach na grilla w sobote weźmie swojego Magnes ,a w niedzielę wezmę ten który udostępnił Pietrow na te wyprawy bo Passego ma tym razem nie być
#7
Jutro o 8 u mnie lub kto ma lepszy dojazd o 9 w miejscu gdzie zakończyliśmy poszukiwania w minionym tygodniu , albo kto poprzednio nie był niech dzwoni to pokieruję jak dojechać Smile
#8
No i już po akcji, słoneczko dało nam dziś ładnie popalić , ale chyba warto było Wink
Temat można już zamknąć , jak będzie jeszcze kiedyś kolejna akcja dla wszystkich chętnych to ukaże sie stosowna informacja na forum Smile
#9
Szacun dla Restego, oby więcej takich integracyjnych wypadów.

Stefano


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości