Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosna na Brusie
#91
Ja bym się z chęcią wybrał jako obserwator ale nie posiadam wykrywacza.
Odpowiedz
#92
jadę z dąbrowy,jak ktoś ma problem z transportem to zapraszam
Odpowiedz
#93
Lopez jak masz aparat lub kamerke to możesz akcje dokumentować i oczywiście pointegrować się z resztą Wink
Nawet w stowarzyszeniu są osoby które nie kopią i nie mają wykrywaczy - po prostu są pasjonatami historii.
Odpowiedz
#94
Do soboty zostało coraz mniej czasu, identyfikatory są już wydrukowane , przypomnę jeszcze zasady które obowiązują uczestników:
1.Uczestników obowiązuje rejestracja (po zakończonym sezonie 2012 na podstawie listy DrNo przewiduje dyplomy dla uczestników).
2.Podczas akcji uczestnicy noszą imienny identyfikator zwracany po jej zakończeniu organizatorom.
3.Wszystkie znaleziska ( metalowe śmieci też) znosimy w jedno miejsce do weryfikacji oraz zakopujemy po sobie dołki.
4.Ponieważ na poligonie występują zarejestrowane stanowiska archeo oraz masowe groby z ostatniej wojny i represji komuny należy bezwzględnie podporządkowywać się poleceniom prowadzącego akcję.
5.Nieletni mogą wziąć udział w akcji tylko pod opieką prawnego opiekuna lub za jego pisemną zgodą.
6.Wszelkie znalezione przedmioty niebezpieczne zgłaszamy natychmiast organizatorom.
7.W akcji każdy bierze udział na własną odpowiedzialność - wskazane aby każdy posiadał własne ubezpieczenie NW.
Odpowiedz
#95
(29-03-2012, 09:43)resty napisał(a): 4.Ponieważ na poligonie występują zarejestrowane stanowiska archeo oraz masowe groby z ostatniej wojny i represji komuny należy bezwzględnie podporządkowywać się poleceniom prowadzącego akcję.

A zwłaszcza trzeba mieć oczy szeroko otwarte na wszelki anomalie terenowe i "podejrzane" miejsca i włączone myślenie Smile
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
#96
Nie mam co prawda 100% pewności, czy uda mi się wyrwać, ale postaram się również być. Prosiłbym więc o dopisanie do listy.

Ironrat
Odpowiedz
#97
Mam aparat więc nie ma problemu mogę dokumentować Smile
Czy wiadomo do której będzie trwała akcja bo ja dysponuje czasem tak do 13:00 - 13:30.
Odpowiedz
#98
Mysle,ze max. do 16 ale pogoda moze nas zgonic wczesniej
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
#99
Zapowiadają śnieg.

Ironrat
Odpowiedz
No nie przesadzaj . Trochę śniegu nikomu nie zaszkodzi !!!
Odpowiedz
Damy rade nie zapomnijcie tylko o grillu bo kiełbaskę już kupiłem Tongue
Odpowiedz
(29-03-2012, 21:36)Sarmata napisał(a): Damy rade nie zapomnijcie tylko o grillu bo kiełbaskę już kupiłem Tongue

No ja tez Smile kto bierze musztarde?
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
W piątek, 30 marca o godzinie 12:00 zamykamy listę chętnych do wzięcia udziału w sobotnich poszukiwaniach na Brusie.
Po tym terminie nie będą przyjmowane kolejne zgłoszenia do tej edycji poszukiwań.
Nie można w nieskończoność czekać na niezdecydowanych co "chcieli by ale boją się".
Kto może, niech za radą Toperz0 weźmie ze sobą kamizelkę odblaskową, żeby być lepiej widocznym w terenie (w końcu to akcja oficjalna więc kryć się nie ma potrzeby). Wskazane też posiadanie torby , sakwy czy plecaka do przenoszenia mniejszych znalezionych fantów Smile w miejsce ich weryfikacji.
Odpowiedz
(29-03-2012, 09:43)resty napisał(a): 2.Podczas akcji uczestnicy noszą imienny identyfikator zwracany po jej zakończeniu organizatorom.

Czy dane do identyfikatorów będą wpisywane na miejscu spotkania czy mam podać na PW ??

Odpowiedz
Na miejscu , zwłaszcza że należy podpisać listę z oświadczeniem o ubezpieczeniu- potrzebny będzie pesel .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości