Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WITAM WSZYSTKICH
#1
Witam wszystkich grzebaczy z okolic Łodzi.Mam na imię Maciek.Lat niestety już 38 Sad Od 4 lat biegam po okolicy z wykrywką.Bez większych sukcesów ale ciągle z wielką radoscią.Rodzinka puka sie w czoło,gdy chwalę się im znalezioną łuską lub wytartą monetką.Twierdzą,że w tym wieku powinienem już spoważniec :baby: Też tak macie ? Od kilku lat pracuję w jednym z łódzkich pubów.Możliwe,że komuś z Was nalewałem zimnego browarka :zdrowko: Duży szacun dla twórców i użytkowników forum :padam:
EMPAI
Odpowiedz
#2
witaj Macku Smile
Odpowiedz
#3
Witaj
Też tak mam.
Idziemy łab w łeb ;-) Ja mam tylko kilka lat mniej, ale właśnie zbudowałem swoją pierwszą wykrywkę (ALL1). Mam nadzieję, że za cztery lata będę z przyjemnością łaził z nią po polach.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Witamy nowego forumowicza Smile Mam nadzieję że pomimo pracy i wieku Tongue będziesz naszym częstym (aktywnym) gościem.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#5
podobnie u mnie to wygląda - zrozumieniem pewnym dla złomu, który znoszę, wykazuję się jedynie mój syn. pozostała część familii raczej traktuje to jako dziwactwo ... (delikatnie mówiąc Confuseduchy: ), miło powitać tez kolegę ze Zgierza, jak widać nasza miścina ma też spory potencjał Wink
sac
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości