Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace archeologiczno poszukiwawcze na poligonie Brus
#31
No cóż , brak słów .Resztę zostawię bez komentarza. :zly:
Odpowiedz
#32
Ja chętnie bym był,ale....pracę mam jaką mam,w soboty pracuję :cenzura: .A w niedzielę to kopię z córką w piaskownicy :mrgreen:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#33
resty napisał(a):No cóż , brak słów .Resztę zostawię bez komentarza. :zly:
Nie tragizujesz trochę? To nie są prace do których masa ludzi z forum podpisała pisemne zobowiązania, a teraz się wymiguje na wszelkie sposoby. A gdzie ty byłeś w sobotę, panie "brak słów"? Zastanów się trochę, zanim zaczniesz krytykować.
Odpowiedz
#34
Za granicą byli chłopaki.Patrz temat niżej,dział ten sam.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#35
Xan zawsze coś palnie ,zanim pomyśli :-) .Nie dość że się człek stara kolegom coś zorganizować na legalu , to potem jeszcze takie testy się słyszy :-( . Żenada!
Potem niech nikt się nie dziwi że takie a nie inne opinie o poszukiwaczach krążą .
A tak na marginesie to pozdrowienia z Mierzei Wiślanej :-) ,bo właśnie szykuje się do snu w Kątach Rybackich . B-)
Odpowiedz
#36
Całe forum było za granicą? Powinszować zorganizowania.
A teksty się czyta. I czyta się z nich, że zaczyna się offtop. Więc tu się już kończy.
Odpowiedz
#37
Xanadu napisał(a):I czyta się z nich, że zaczyna się offtop.
Ech offtopowcy Smile W przyszłym tygodniu zasypywanie wykopów. Może lepiej przy tym rozładować niepotrzebne emocje?? Zapraszam.
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
#38
Cześć Piotr.Przyznam że termin troszkę kulawy.Z trzydziestu członków grupy , aktywna jest jedna trzecia.Z tej jednej trzeciej część jest w rozjazdach , część akurat w tą sobotę musi pojechać do Krakowa zdać resztki samolotu aby wreszcie zamknąć dokumentację a część ma alergię na pracę fizyczną.Jest jeszcze część na którą niemal zawsze można liczyć i mam nadzieję że oni się pojawią.Pozdrawiam - toperz0
Odpowiedz
#39
Jestem w sobotę gotowy do pracy .Tak się złozyło że w poprzdnią sobotę miałem imieniny i nie mogłem byc obecny.
Odpowiedz
#40
Szanowni państwo, niestety prace na Brusie zbliżają się do końca Sad Jutro i pojutrze jest ostatnia szansa żeby popiszczeć na legalu. W sobotę, niestety, będą tylko studenci i w przyszłym tygodniu właściwie też. Dlatego zapraszam tylko w dwa najbliższe dni.
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
#41
Niestety, nie będę mógł się stawić.
Odpowiedz
#42
Byłem widziałem nowe dołki,cisza brak śladów,wróciłem
Odpowiedz
#43
To prawda część z naszych członków była w rozjazdach.W ostatnim czasie "pion operacyjny" ;-) brał udział w ekspedycji do Ełku oraz Czech.
Jeśli badania na poligonie ulegną przedłużeniu to z miła chęcią wezmę w nich udział po raz drugi.

Pozdrawiam
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#44
KaDe napisał(a):Jeśli badania na poligonie ulegną przedłużeniu to z miła chęcią wezmę w nich udział po raz drugi.
Niestety nie ulegną. W tym tygodzniu zasypujemy i kończymy definitywnie Sad
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
#45
Planujesz w ogóle jeszcze jakieś prace na poligonie oczywiście zakładając że było by zaplecze ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości