Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry wieczór :)
#1
Jak nie trudno zgadnąć, jestem tu nowa Wink Jak każda kobieta luksusowa uwielbiam drinki z palemką i malować paznokcie - zwłaszcza przy karbidówce w niewielkim pomieszczeniu pachnącym pleśnią kilka metrów pod ziemią. Szukam kogoś, kto podziela tę pasję [odpuszczę mu nawet zapach acetonu] i również przepada za błotem pod ciuchami.
Jakby co, zapraszam na @
Odpowiedz
#2
nie lubię malowac paznokci , zatem chyba nic z tego .... Confuseduchy: ale mimo wszystko witam na forum , miło poznać kolejną kobietę z "podziemną" pasją ...
sac
Odpowiedz
#3
A próbowałeś? Wink
Odpowiedz
#4
próbowałem, kiedyś koledze gdy był "nafutrowany" pomalowaliśmy paznokcie mazakiem - takim markerem niezmywalnym ..... oj była jazda hehehe i z tego powodu przestałem się alkoholizować, by nie mieć pomalowanych paznokci :piwo: a poza tym, trudno je chyba utrzymać w nieporysowane biegając po lesie z saperką
Odpowiedz
#5
:-D Ciekawym motywem jest również niespodzianka z plastrami do depilacji, ale jako facet możesz nie podzielać mojego entuzjazmu Wink - podobnie, jak ofiary tego żartu.

Zapomniałabym: dziękuję za powitanie. Jako nowicjuszowi przyszło mi do głowy, że... oprócz nas nikogo na tym forum nie ma. Inne posty również sprzed kilku dni. Tak mało jest fascynatów betonu w Łodzi?
Odpowiedz
#6
Nie no nie jest tak źle, sporo postów nowych, ale na początek proponuję poprzeglądać strasze sprawy . Oj działo się dużo i sporo można ciekawostek znaleźć. Oczywiście jako jeden z modów tego forum, liczę na merytoryczny wkład Szanownej Koleżanki :cwaniak: , zatem zapraszam do czytania i pisania :mrgreen:
Sac
Odpowiedz
#7
To się nazywa szczęście - pierwszy post i od razu odpowiedź moderatora :cwaniak:
Hm, ja bardziej praktyk, niż teoretyk, do merytorycznej dyskusji mogę wnieść li i jedynie element chaosu. Szanowny Kolega raczej wierzący czy praktykujący? I czy jako "fuzel" powinnam się w tej relacji trzymać jakiejś etykiety? Wink
Odpowiedz
#8
witaj
nie przebadam za malowaniem paznokci i depilacja Tongue
Odpowiedz
#9
Witaj Smile
Czyli bywają tu żywi Wink

hm, co w takim razie proponujesz innego? :->

[Btw: gdzie ci mężczyźni, którym nawet zmywacz do paznokci nie straszny Tongue]
Odpowiedz
#10
jasne ze bywaja. zmywacz do paznokci mi nie straszny , jesli tylko nie stosuje go na swoich paznokciach Wink
Odpowiedz
#11
A poważnie: urwisie, działasz gdzieś w terenie? Chodzisz z wykrywką, jakieś bunkry, etc?
Odpowiedz
#12
powaznie chodze jak mam czas tydzien temu np ogladalem taki jeden malutki bunkierek Smile
Odpowiedz
#13
Naziemny?
Odpowiedz
#14
Elo Tink :-) Witam na forum i zapraszamy do dyskusji na skrajne :lol: tematy .
Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#15
Manian, Witaj Smile

jaki jest zakres Twoich skrajnych zainteresowań? Praktyk?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości