Łódzkie Forum Eksploracyjne
Dobry wieczór :) - Wersja do druku

+- Łódzkie Forum Eksploracyjne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum)
+-- Dział: Ecie pecie (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Poznajmy się - czyli kim jestes? (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-12.html)
+--- Wątek: Dobry wieczór :) (/thread-1892.html)

Strony: 1 2


Dobry wieczór :) - Tink - 22-09-2007

Jak nie trudno zgadnąć, jestem tu nowa Wink Jak każda kobieta luksusowa uwielbiam drinki z palemką i malować paznokcie - zwłaszcza przy karbidówce w niewielkim pomieszczeniu pachnącym pleśnią kilka metrów pod ziemią. Szukam kogoś, kto podziela tę pasję [odpuszczę mu nawet zapach acetonu] i również przepada za błotem pod ciuchami.
Jakby co, zapraszam na @


- Sacrebleu - 22-09-2007

nie lubię malowac paznokci , zatem chyba nic z tego .... Confuseduchy: ale mimo wszystko witam na forum , miło poznać kolejną kobietę z "podziemną" pasją ...
sac


- Tink - 22-09-2007

A próbowałeś? Wink


- Sacrebleu - 22-09-2007

próbowałem, kiedyś koledze gdy był "nafutrowany" pomalowaliśmy paznokcie mazakiem - takim markerem niezmywalnym ..... oj była jazda hehehe i z tego powodu przestałem się alkoholizować, by nie mieć pomalowanych paznokci :piwo: a poza tym, trudno je chyba utrzymać w nieporysowane biegając po lesie z saperką


- Tink - 22-09-2007

:-D Ciekawym motywem jest również niespodzianka z plastrami do depilacji, ale jako facet możesz nie podzielać mojego entuzjazmu Wink - podobnie, jak ofiary tego żartu.

Zapomniałabym: dziękuję za powitanie. Jako nowicjuszowi przyszło mi do głowy, że... oprócz nas nikogo na tym forum nie ma. Inne posty również sprzed kilku dni. Tak mało jest fascynatów betonu w Łodzi?


- Sacrebleu - 22-09-2007

Nie no nie jest tak źle, sporo postów nowych, ale na początek proponuję poprzeglądać strasze sprawy . Oj działo się dużo i sporo można ciekawostek znaleźć. Oczywiście jako jeden z modów tego forum, liczę na merytoryczny wkład Szanownej Koleżanki :cwaniak: , zatem zapraszam do czytania i pisania :mrgreen:
Sac


- Tink - 22-09-2007

To się nazywa szczęście - pierwszy post i od razu odpowiedź moderatora :cwaniak:
Hm, ja bardziej praktyk, niż teoretyk, do merytorycznej dyskusji mogę wnieść li i jedynie element chaosu. Szanowny Kolega raczej wierzący czy praktykujący? I czy jako "fuzel" powinnam się w tej relacji trzymać jakiejś etykiety? Wink


- urwis30 - 22-09-2007

witaj
nie przebadam za malowaniem paznokci i depilacja Tongue


- Tink - 22-09-2007

Witaj Smile
Czyli bywają tu żywi Wink

hm, co w takim razie proponujesz innego? :->

[Btw: gdzie ci mężczyźni, którym nawet zmywacz do paznokci nie straszny Tongue]


- urwis30 - 22-09-2007

jasne ze bywaja. zmywacz do paznokci mi nie straszny , jesli tylko nie stosuje go na swoich paznokciach Wink


- Tink - 22-09-2007

A poważnie: urwisie, działasz gdzieś w terenie? Chodzisz z wykrywką, jakieś bunkry, etc?


- urwis30 - 22-09-2007

powaznie chodze jak mam czas tydzien temu np ogladalem taki jeden malutki bunkierek Smile


- Tink - 22-09-2007

Naziemny?


- Manian - 22-09-2007

Elo Tink :-) Witam na forum i zapraszamy do dyskusji na skrajne :lol: tematy .
Pzdr


- Tink - 22-09-2007

Manian, Witaj Smile

jaki jest zakres Twoich skrajnych zainteresowań? Praktyk?