Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzątanie Wiączynia vol. 2
#16
ok jestem do dyspozycji powiadomie martina mlody tez moze przyjdzie
Odpowiedz
#17
No spoko Big Grin Być może dotrę ciut później bo polski bede mial w soboty dodatkowy, ale nie wiem czy akurat w tą. Twórzta listę waćpanowie
Odpowiedz
#18
Ja sie zgłosiłem na początku Wink
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#19
Ja się pisze.Kto tu wpina ludzi na listę? Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#20
Ja piszę listę, jest na poprzedniej stronie Kade, może Twoją Vitarką skoczym ? hę ? ;-)
sac
We're Colonel Johnson's Troopers
We're fighters of the Night
We're dirty sonsabitches
We'd rather fu ck than fight!
Hi-Dee, Hi-Dee, Christ Almighty,
Who in the Hell are WE?
Rim-Ram, Gawd Damn, Parachute Infantry
Odpowiedz
#21
Szkoda że nie mogę :-(
13-tego mój synek obchodzi roczek :-)
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#22
Mam nadzieję ,że na listę też mnie wpisaliście :padam:
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#23
W tą sobotę jadę na Mazury jak to co jakiś czas szukać tam ciekawych miejsc szkoda jak mi się plany zmienią to jadę
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#24
22-26.10 cmentarz w Poćwiardówce będzie porządkować grupa żołnierzy niemieckich i polskich. Może się przyłączymy? Na pewno będą jacyś historycy, można nawiązać kontakty - strony zachodniej w temacie Bitwy mamy ciągle za mało :-(
Odpowiedz
#25
Stella nie miksuj już tematów bo się zrobi bajzel.

Hola hola hola.

Panowie. Jeżeli nie będzie oficjalnego zezwolenia na sprzątanie Wiączynia (które powinna załatwić gmina) nie mamy co się dotykać tego miejsca.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#26
gmina sama powinna postawić przynajmniej ten kamień z pogrzebu w listopadzie zeszłego roku, bo leży jak leżał. Nie wyręczajmy tych, którzy mają obowiązki
Odpowiedz
#27
gmina ma to gleboko w D........ KASE KTOS DOSTAL ROZESZLA SIE WSROD KOLESI WODKE SIE WYPILO A CMENTARZ .......
Odpowiedz
#28
Hmmm...tu się sprawa komplikuje. Może rzeczywiście zrzucić Wiączyń na gminę i zmusić ich do wysiłku a zebrać siły i sprzęt na Poćwiardówkę i dołączyć do wspomnianych Niemców. W kupie raźniej jak mawiał Kmicic :drunk: . Zobaczymy jak się sprawa rozwinie.
pzdr
Odpowiedz
#29
Koledzy słuchajcie. My możemy to zrobić jeszcze raz ale jeżeli nie będzie na to formalnego zezwolenia o które musi zatroszczyć się gmina Nowosolna to niestety ale będzie smród a tego chyba nie chcemy.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#30
Jeśli wam zależy to możecie za zgodą gminy sami wystąpić o pozwolenie. Po doświadczeniach zeszłorocznych dostaniecie je na pewno :wypas:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości