Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okolice Konstantynowa
#1
Witam. Czy może ktoś zna jakieś ciekawe miejsca na wykopki w okolicach Konstantynowa?
Odpowiedz
#2
okolice Konstantynowa :cwaniak: jak mnie wkur.... takie posty czytaj szukaj chlopaku a jak nie masz do tego glowy i checi to daj sobie spokuj i pograj sobie w jakas gierke pzdr i zycze wielu sukcesow
Odpowiedz
#3
Myślę, że jesienią, na polu ziemniaków. Możesz znaleźć bulwę! :yes:
Odpowiedz
#4
co do tego pola Big GrinTongue to radze poczekac i zaraz po oraniu ziemi sie przespacerowac i dobrze rozgladac Big GrinTongue czasem cos sie znajdzie Tongue
Odpowiedz
#5
swistak napisał(a):co do tego pola Big GrinTongue to radze poczekac i zaraz po oraniu ziemi sie przespacerowac i dobrze rozgladac Big GrinTongue czasem cos sie znajdzie Tongue
zatyczke
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#6
carlos napisał(a):Witam. Czy może ktoś zna jakieś ciekawe miejsca na wykopki w okolicach Konstantynowa?
Albo zbieraj znaczki!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#7
Eee tam. Pola są bardzo urodzajne w monetki :-)
Odpowiedz
#8
Panowie więcej wyrozumiałości :mrgreen:
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#9
Kto szuka ten znajdzie :yes:
Odpowiedz
#10
a tak na powaznie to ja poszukiwania zaczynalem u babci na strychu , stodole i tp Smile koledze poszukujacym miejscowek tez proponuje to rozwiazanie Big Grin
Odpowiedz
#11
A moje pierwsze znalezisko to niemiecki fening z 194-któregoś. Znaleziony w ogródku podczas gry w noża w wieku ok 10 lat :mrgreen: , ale po jakimś czasie chyba znowu tam powrócił bo go nie mam :| Pewnie znowu go ziemia wchłonęła :wypas:
Odpowiedz
#12
Witam.
Jesteś kolego carlos z Knz?
Pzdr all
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#13
Można tak ująć :-)

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#14
ja tam na pole nie narzekam, wkońcu spytałem sie sąsiada fajne rzeczy wyszły tuż za płotem szklanka szrapnela przerobiona na popielniczke, gwizdek chyba pierwszowojenny łuski od pepeszy i takie tam rupieci :wypas: i kupa złomu Smile
Odpowiedz
#15
Interesuje cie militarka czy cuś innego?
Jeżeli militarka to sprzed 1945 czy młodsza.
Pzdr
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości