Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okolice Konstantynowa
#16
A kogo pytasz speed? ;-)
Odpowiedz
#17
Ciebie pytam carlos. Pzdr
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#18
Militarka monetki wszystko co ciekawe :cwaniak:
Odpowiedz
#19
Witam. Co do monetek to sobie odpusc chyba ze interesuja cie PLN-y.Militarke tez ciezko. W tym rejonie nie bylo zadnych walk w czasie ostatniej wojny. Ewentualnie luski i pociski po 45r jest calkiem sporo. Na terenie Mosir-u kolo gorki byla strzelnica MO i OC tylko tam byl kirkut przed wojna takze lepiej nie kopac bo mozesz miec klopoty. Ale zawsze mozna szukac gdzie indziej. Kto szuka ten znajdzie. Ja jak zaczynalem to byla zalamka ale teraz nie jest najgorzej.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#20
A w stronę Pabianic za nerem nic nie znajdywałeś? Tam sporo łusek się trafia i znajduje bez żadnych sprzętów. A tak to jesteś z Knz speed? :-P
Odpowiedz
#21
Witam.
Za nerem jest miejsce na które jest przywożone mnóstwo ziemi z okolic Knz i dalszych.Znależć tam mozna wszystko.Raczej tam nie chodzę.
Po prawej stronie za nerem podobno rozbił się w czasie ostatniej wojny niemiecki samolot ale został zabrany przez niemców.
Tak jestem z Knz
Pzdr
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#22
Cześć. Jeśli chodzi o Ner to po jednej i po drugiej stronie są stanowiska archeo.Dość duże szanse że będą o was pisali w którymś z wydań Expressu.
Odpowiedz
#23
Witam. Jeśli chodzi o ten samolot to podobno to był amerykański, który miał wylądować na Lublinku.
Odpowiedz
#24
Witam. Kolego toperz0 po lewej stronie tam gdzie wywozona jest ziemia nie ma stanowisk archeo. Poza malymi wyjatkami cala dolina neru jest archeo. Carlos ten amerikan samolot rozbil sie gdzies w okolicy Knz podobno Okolowice a tam gdzie pisalem to byla niemiecka maszyna. Pzdr



P.S.
Poza tym ja nie kopię w okolicach Knz (no może czasami) ale w innym rejonie.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości