Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helm z czymś dziwnym
#16
Szanowni Państwo
Otóż pragnę zauważyć, że nieco zeszliście z tematu postu.
Zważywszy że jestem modem tego forum, poważnie zastanawiam się w jaki sposób zrobić z tym co piszecie/ z Wami porządek...
Zatem propozycja jest dwojaka:
1) albo samemu posprzątacie swoje pyskówki
2) posprzątam je ja i wlepię każdemu z Was po ostrzeżeniu.

Wybór należy do Was.

Pozdrawiam
Sturmvogel
Odpowiedz
#17
Pyskówki? o.O

To chyba jeszcze dobrej pyskówki nie widziałeś na forach.
A to, że mamy odmienne zdanie, to zwykła dyskusja.
A dyskusja, z założenia, nie zawsze musi być przekrojem umysłów dwóch Einsteinów Smile

W każdym razie nie miałem zamiaru pyskować.
Odpowiedz
#18
Może widziałem a może i nie, myślę że to mało istotne.
Moja propozycja jest ciągle aktualna...

Sturmvogel
Odpowiedz
#19
Wydawało mi się, że dość jasno przedstawiłem swoje stanowisko :dontgetit:
Dla mnie to już EOT.
Odpowiedz
#20
Xanadu nie chodziło mi o to że hełmy bądź inny sprzęt wojskowy był wykorzystywany do innych celów. To oczywiste :-) Mój dziadek na wsi podkręcił do stodoły hełm niemiecki i wlewał tam papu dla psa. ( niestety wyrzucił eh Sad ) Chodzi mi o to że właśnie po wojnie takie rzeczy miały miejsce a w czasie wojny raczej nie. Sam napisałeś "za Niemców" . W każdym razie sturmvogel nie martw się. Myśle że już wystarczy tej konwersacji hehe. A my z Xanadu chyba już skończyliśmy debatę :lol:
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#21
Xanadu czy ty w żadnym temacie nie potrafisz przeprowadzić normalnej dyskusji.Wiele twoich postów polega na składaniu pretensji wszem i wobec że ktoś śmie mieć inne zdanie od ciebie.Poza tym wygląda na to że twój tok myślowy zagubił się w tym temacie już dość dawno.Proponuję abyś przeczytał wszystko i przeanalizował od początku.A jak to nie pomoże to analiza takich słów jak faszyzm , okupacja , 2 wojna światowa itp. może pozwoli zauważyć ci różnicę między " za Niemca" i "z Niemca" i o co w całej dyskusji chodziło.
Odpowiedz
#22
Dzięki za oświecenie, toperz0.
Będę miał to na uwadze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości