Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powoli forum upada:(((
#1
Witam

moim zdaniem powoli forum upada, nie powstają żadne nowe ciekawe watki, galeria jest już tworzona przez 2 lata...xD, podobnie jak upada forum Poszukiwaniaskarbów.com

Trzeba coś zmienićSmile))))

Pozdrawiam
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
#2
Z przykrością przyznam Ci rację ale i Ty musisz poczuć się do winy! Forum to nie tylko kol. ja czy Stowarzyszenie, Forum to wszystkie zarejestrowane osoby, więc jeśli oczekujesz ciekawych wątków to zamieszczaj! Galeria kuleje od samego początku mam nadzieję, że kolega oberadmin w osobie Gunszipa w końcu weźmie się do roboty w tym temacie (i nie tylko)!
Pozdr MJ
#3
Wiesz ja nie mam tematów a które miałem to zamieszczałem na innym forum i dlatego tutaj nie zamieszczam ich drugi raz bo uzyskałem odpowiedzi...xD..ale jak tylko będe miał jakiś ciekawy temacik to podrzuce...=)

Pozdr
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
#4
I o to chodzi.
Pozdr MJ
#5
No raczej....przecież od tego jest forum....xD

Pozdrawiam :band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
#6
Kol. Wolf, forum takiego typu jak to można powiedzieć o historii regionu skupia fascynatów tej ziemi, do póki będą oni na tym forum pisać to nie upadnie ;-) Każde forum ma swoje chwile gdy mniej się pisze postów, lub więcej. Zależy czy kogoś np; teraz natchnie do napisania jakiegoś temaciku, bo ma jakieś wątpliwości wobec czegoś lub coś dobrze zna i nie potrzeba pisać :-), poco zaśmiecać forum ? Jak widzisz są trudności z galerią, sam na nią czekam :wypas: ale nie długo ruszy, jak nie uruchomiona przez admina tego forum, to ja postaram się coś zrobić na darmowym serwerze, albo jeszcze inaczej :cwaniak:
#7
Poza tym jest zima... :-D
#8
A tak jeszcze poza tym... to pewna tendencja. jak aktywność słońca. Znam kilka innych forów, gdzie jest podobnie z aktywnością, gdzie bywało tak i pewnie jeszcze będzie.
Jarek napisał(a):(...) do póki będą oni na tym forum pisać to nie upadnie ;-)
:zdrowko:
#9
Miejmy wszyscy nadzieje że to się zmieni i forum bedzie znów działało normalnie...i powstanie galeria...Wink

Pozdrawiam

Wolf
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
#10
Forum umiera śmiercią naturalna

Łódź to mały region za dużych walk tu nie było w 45 , w Po I wojnie mało co zostało , ludzie się wykruszają , nie mają tyle czasu co kiedyś , ta szata graficzna taka smutna , ale szacun dla Admina to wszystko kosztuje a my się ni9e dokładmay
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
#11
jak by to miało coś zmienić wizualnie i ogólnie z forum to może by sie zrobiło takie coś ze np. wyślij sms pod numer "1234" o tresci "abcd" koszt to np. "5 zł + VAT" takie rozwiązanie bylo by dobre.

Pozdrawiam
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
#12
Wolf napisał(a):jak by to miało coś zmienić wizualnie i ogólnie z forum to może by sie zrobiło takie coś ze np. wyślij sms pod numer "1234" o tresci "abcd" koszt to np. "5 zł + VAT" takie rozwiązanie bylo by dobre.

Pozdrawiam

Kolego a o zbiórkach środków finansowych to czytałeś trochę??Nie powiem jaka by była prowizja operatoraWinkPoza tym jak znam życie to esemesa wysłałoby może z 10 osób.Zbiórka pieniędzy na inne szczytne cele idzie jak po grudzie(npConfusedprzęt pancerny) a co dopiero na forum.Więc póki co finansowane jest z naszych składek czyli osób należących do Grupy Łódź.

Grandi zgodzę się z tobą że nasz region to nie pomorze.Za dużo walk w ścisłej okolicy Łodzi w roku 1945 to nie było.Zabytków fortyfikacyjnych też jak na lekarstwo.Nie ma się co oszukiwać.Do tego sprawa ''ciekawych miejsc'' jest ściśle przez każdego skrywana z wiadomych powodów.Jednak nie przesadzałbym iż forum umiera.Wiadomo są upadki i wzloty.

Odnośnie szaty graficznej.Być może jest smutna.Ale czego się koledzy spodziewają?Wodotrysków ,animacji flash , migających gifów i wstawianych filmów z youtub?Panowie to jest forum do czytania i pisania.Pocieszeniem może być to że nie wyskakują wam żadne pop upy z reklamami w stylu jesteś 298294829 odwiedzającym wygrałeś nagrodę itp.


Kolejną sprawą jest to że projekt forum naszego regionu powstał przez inicjatywę grupy zapaleńców którzy nie czerpią z tego korzyści finansowych.Czytaj:nie kupili sobie po mercedesie zarabiając na Was.Więc trudno żeby poświęcali cały swój czas jedynie na forum.

Jak to ktoś słusznie stwierdził forum to MY wszyscy.I to od nas zależy na jakim będzie poziomie i w jakim kierunku pójdzie.CZOŁGIEM!!! :zdrowko:
Jak Feniks z popiołów......
#13
Zgodzę się. Jestem tu którtko ale widzę że nic się nie dzieje. Czasami po kilka dni nie ma żadnych nowych postów. Starałem się coś wnieść do forum o szlachcie, ale wydrwili mnie.

Sądzę że nie powinno się pomagać a nie przekierowywać na google i allegro.
Gdyby ktoś znalazł swój fant na tych stronach pewnie by tu nie pisał prawda ?


KaDe moze i nie działo się u nas tak dużo jak na pomorzu, ale my też mamy swoją ciekawą historię. MOżna powiedzieć że jesteśmy w najbardziej "polskiej części Polski"

Trochę chęci i forum odżyje ;-)
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
#14
forum miało kiedyś - jeśli się nie mylę - podtytuł w stylu "forum pasjonatów historii regionu łódziego", a nawet gdy go nie ma to łatwo zauważyć po struktule działów, że nie jest stricte forum eksploratorów militarki, mimo że głównie tacy - jak się zdaje - je założyli. Tak więc zamiast biadolić, że mało walk, mało miejscowek itp. i forum umiera przez to, to lepiej przerzucić się na inne lub [to proponuję Smile] trochę szerzej spojrzeć na historię ulubionego okresu/zagadnienia. Co do szaty graficznej to jest to pierdoła bo liczy się TREŚĆ!!! Pewnie, że milej się czyta i pisze w sympatycznej oprawie, ale jak mam wybrać ciekawą książkę na kiepskim papierze lub marną wydaną w wersji "full wypas" to wybór jest oczywisty.
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
#15
Forum jest tak naprawdę dla ludzi a nie dla admina, i to właśnie oni wpływają na kształt i wygląd tego serwisu. Nie da się ukryć, tak jak napisał Bartek że forum zostało stworzone przez poszukiwaczy i z myślą w dużej mierze o nich. Nie ograniczamy się jednak tylko do takiego profilu.
W momencie gdy z Jagodą postanowiliśmy otworzyć to forum nie wiedzieliśmy jak dokładnie będzie wyglądało. Mieliśmy pomysł który chcieliśmy zacząć realizować i to zrobiliśmy.
Zacznijmy od początku. Forum to miejsce do dyskusji i rozmów na różne tematy. Tematy podejmują ludzie którzy mają jakieś wspólne pasje lub których interesuję pewne zagadnienia związane z naszymi historycznymi hobby. To tak naprawdę WY decydujecie o tym czy coś się dzieje na tej stronie. Ja mogę tylko administrować i zarządzać tak żeby te dyskusje przebiegały w sposób uporządkowany, stabilny i kulturalny. Nie mogę na siłę wymyślać tematów do rozmowy, bo nie w tym rzecz!
Co innego jeżeli to byłby portal poświęcony tematyce eksploracyjno-historycznej. Wtedy owszem można ganić webmastera że nic nowego na nim nie ma i nic się nie dzieje.
Kolejna kwestia.
Jeżeli ktoś widzi potrzebę lub ma pomysł na stworzenie nowego działu na forum, który byłby gotów poprowadzić (bo nie myślcie sobie że stary zespół administracyjny będzie się ciągle tym zajmował) jako moderator, niech pisze do mnie na priv. Możemy przedyskutować sprawę i sprawdzić np przez ankietę wśród użytkowników czy widzą oni potrzebę takiego poddziału, projektu czy kącika na naszym serwisie. Jeżeli społeczność będzie czymś takim zainteresowana - stworzymy nowy dział.

Sprawa następna.
Szata graficzna forum. Tak jak ktoś napisał, nie liczy się opakowanie lecz treść. To prawda. Miło się "forumuje" jeżeli serwis ładnie i estetycznie wygląda... Z drugiej jednak strony mam na uwadze prędkość działania serwisu. Korzystamy z gotowego skryptu który ma pewne ograniczenia wizualne. Wiem że nie każdy z was ma super szybki komputer z 4 mb łączem internetowym. Są zapewne osoby które "lecą" na Duronach i 512 kb/s. Niestety ale serwer na którym aktualnie rezydujemy nie należy do zbyt szybkich i wydajnych (co czasami widać po błędach mysql) lecz w chwili obecnej nie stać nas na przeprowadzkę na coś naprawdę szybkiego (przynajmniej skarbnik tak twierdzi Tongue ).

Co do galerii i serwisu eksploracyjnego, przyznaję się że to moja wina. Serwis mógłby powstać dawno temu ale nie powstał... jeszcze. Nie ma zamiaru tłumaczyć się ale bywa tak w życiu dorosłego faceta, że albo nie ma czasu, albo koncepcji, albo po prostu ma lenia i nie chce mu się zmobilizować. Całe szczęście na chwilę obecną bliżej już do końca niż dalej. Trzymajcie kciuki Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości