Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon 25 p.p. oraz umocnienia klina Pilicy-Luciązy
#68
Witam, państwa. Pisząc te słowa nie mam na celu nikogo urazić słowem, ani czynem. (?)

„A te bunkry co były pokazywane w Teleexpresie to czyscili Manian z Adiutantem z tego co mi wiadomo, więc nic tam do czyszczenia nie było a w programie widac było to tak jakbyście Wy to wyczyscili...nastepnym razem chyba niebędzie można pisac o takich sprawach i pomysłach na forum bo odrazu gdzie pomysł tam i wasza grupa która na zwykłe spotkanie wzywa telewizje.”

A zatem, powyższy cytat kolego Wolf jest nie stosowny. Po pierwsze, nie możesz pisać o tym ze to Adiutant, z Manianem posprzątał akurat właśnie ten schron. Nie jest to udokumentowane. I proponuje nie upierać się przy tym. Bez dowodów. Jeśli dalej będziesz się upierał, to możesz się bardzo zawieść. Po drugie nikt nie twierdził wcześniej, że dziś będziemy sprzątać. Wiesz, co to znaczy „magia kina”. Jeśli nie, szkoda. Cel uświęca środki. Po drugie to, co widziałeś nie było kłamstwem, pewnie i tak nie zrozumiesz, dlaczego. Po drugie, w Tobruku, z którego wstawiłeś zdjęcie powyżej. Jest jeszcze sporo pracy. Tu duży plus dla tych, którzy go oczyścili. Jestem tylko ciekaw czy przy dalszej kosmetyce, nie wyjdą śmieci akurat zakopane w rowie łączącym sam schron z reszta umocnień.

A po za tym kolego Wolf jak na razie to tylko ty masz wielkie uprzedzenie do naszej Grupy. Powiedz, może wiesz ilu ludzi zagląda na to forum, i interesuje się tym tematem. Może porównasz ze statystykami oglądalności telewizji ,Tvp 3 i ŁWD. Od wyemitowania programu do tej pory, był już nie jeden odzew od ludzi, którzy też tak jak i ty interesują się tym zagadnieniem. Mało tego, chętnie pomogą w realizacji naszych planów.


Kolego Adiutant. Być może masz dowodu na posprzątanie tego tobruka . Uwierz my również dziwnym zbiegiem okoliczności posiadamy fotografie jak i zarówno film, na którym jest sprzeczne to co wypisujesz. Jeśli Chodzi o ten już dzisiaj rozsławiony schron z przybudówka to bywamy już tam od kilku lat i to z duża regularnością. Jak wspomniałem na początku , nie chce sprzeczek na słowa, ani czyny. Pomyślcie czasem tak naprawdę, co robiliście w życiu.

Wnioski i plany z dzisiejszego dnia zostały wysunięte i podjęte działania.
Reportaż miał swój cel i został w dużej mierze osiągnięty. Czy tego chcecie czy nie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Poligon 25 p.p. oraz umocnienia klina Pilicy-Luciązy - przez atrament - 19-04-2009, 22:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości