Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochę kontrowersyjna grupa rekonstrukcyjna
#23
To nie chodzi raczej o tłum, a o prawa jednostki. Każdy z nas ma pewien mniej lub bardziej ugruntowany pogląd na niektóre sprawy. Ja miałem to szczęście(lub nieszczęście) rozmawiać z weteranem z NSZ. Nie mnie osądzać jego prawdomówność, natomiast spotkanie to zapadło mi głęboko w pamięci i uważam że takie szufladkowanie, w którym AK jet cacy wszyscy inni są bee baaardzo krzywdzi wielu zwykłych żołnierzy, których jak już wcześniej pisałem i wszyscy to powinniśmy wiedzieć przynależność do tej czy innej formacji była przypadkowa. Szli do tych którzy akurat byli w pobliżu, nie zagłębiali się w politykę, chcieli walczyć, a świnie i kanalie zdarzały się wszędzie, niestety nawet w AK. Nie twierdzę że mam w stu procentach rację, ale takie jest moje skromne zdanie. Generalizowanie krzywdzi jednostki, a o NSZ mówi się tylko źle.... czy słusznie, to już każdy sam rozstrzygnąć powinien. Ja uważam że nie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Trochę kontrowersyjna grupa rekonstrukcyjna - przez Jagoda - 06-05-2010, 13:47
Re: Trochę kontrowersyjna grupa rekonstrukcyjna - przez Jagoda - 10-05-2010, 08:41
Re: Trochę kontrowersyjna grupa rekonstrukcyjna - przez bursztyn - 14-05-2010, 21:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości