Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosenna inicjatywa czyli: Dokąd w tym sezonie?
#15
toperz0 napisał(a):Więc opisujcie swoje miejscówki dalej a ja poczekam na efekty.Chodzenie po jakimkolwiek terenie z wykrywką bez zezwolenia jest w tym kraju zabronione.A poza tym cały ten temat śmierdzi podpuchą na parę kilometrów.
Podpuchą pewnie by było, gdybym zaprosił Cię na browarka i wystawił do wiatru.
Masz bracie problem z zaakceptowaniem faktu, że ktoś może wskazać miejsce, pójdziesz tam, jakiś chłop, który przeczytał ten wątek (albo i nie) postraszy Cię widłami albo policyjna obława siedząca za każdym krzakiem - dniem i nocą - przetrzepie Ci życiorys i będziesz miał "dowód" podpuchy?
Nie osłabiaj mnie, proszę :lol:
I druga sprawa - chodzenie z wykrywaczem - nawet po centrum miasta! nie jest przestępstwem. Uwierzysz w takie hopy?! Big Grin W innej sytuacji sprzedaż i posiadanie ich bez odpowiednich zezwoleń były by też niezgodna z prawem.
Za to faktycznym przestępstwem za to jest już bycie przyłapanym na wbiciu saperki w ziemię, na kopaniu dołka i tym podobnych działaniach.
Detali już chyba nie trzeba Ci tłumaczyć, prawda?
Chociaż, jeśli dotąd wierzyłeś w ten mit, to kto Cię tam wie...

Reasumując: Boisz się iść tam, gdzie ktoś coś podpowiada? Nie idź więc. Nikt Cię do niczego nie zmusza. :-o
Ale przestań utyskiwać, jacy to ludzie są podstępni i jak czyhają na każdego naiwniaka... Są, ale nie w tym akurat przypadku. A przynajmniej ja nikim takim nie jestem.
Wątek mógł zdechnąć własną śmiercią omijany szerokim łukiem - najwyraźniej jednak jest jakieś minimalne choćby na niego - zapotrzebowanie.
A komu jest niepotrzebny - niech go sobie omija Smile
I proszę o nienadymanie się, obrażanie i takie tam... Nie było w tym niczego dosłownie osobistego - wszak nawet się nie znamy.


Wiadomości w tym wątku
Re: Wiosenna inicjatywa czyli: Dokąd w tym sezonie? - przez Xanadu - 20-02-2009, 23:08
Re: Wiosenna inicjatywa czyli: Dokąd w tym sezonie? - przez Jagoda - 24-02-2009, 14:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości