Łódzkie Forum Eksploracyjne
Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Wersja do druku

+- Łódzkie Forum Eksploracyjne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum)
+-- Dział: Ecie pecie (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Poznajmy się - czyli kim jestes? (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-12.html)
+--- Wątek: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! (/thread-964.html)



Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Adiutant - 15-03-2009

Dobry wieczór ? ( bo teraz jak pisze jest 1.40)

Piotrków Trybunalski się kłania, liczę na owocną współpracę z wami, trochę się wahałem czy się zarejestrować ale co tam, zaryzykuje ;-)

mam nadzieję że będę mógł służyć pomocą jak i czasem prosić o radę, a tak na marginesie, jest tu ktoś z żelaznego orła? Gadałem z kimś od nich na MWB, celem dołączenia do grupy.


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Andyseb - 15-03-2009

Witamy nowego forumowicza. Nie ma co się wahać, ryzyko też nieduże ;-) . Po pierwszych postach widać, że jest też zaangażowanie w sprawy bliskie wszystkim na forum :-) . Jeszcze raz witamy w ekipie :wypas:


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Adiutant - 15-03-2009

Służę pomocą. Prosiłbym też o kontakt tych którzy interesują się i eksplorują tereny Piotrkowa i okolic, szczególnie pod kątem września 1939r.

No i jak by co to zawsze można się na kawę i pogadankę umówić ;-)


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - KaDe - 15-03-2009

:hi:Witamy nowego kolegę na forum.


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Jarek - 15-03-2009

A powitać szanownego Pana :hurra:


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Jagoda - 16-03-2009

Czołem panie Adiutancie!
Pozdr MJ


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - GĄSIOR - 16-03-2009

"priwiet" :-D


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Manian - 16-03-2009

Witam. Skoro bawicie się na bunkrach w Przygłowie pewnie niedługo spotkamy sie osobiście :mrgreen:

Pzdr


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Adiutant - 17-03-2009

Heh, my się już poznaliśmy, kojarzysz mnie na bank, mam gaza 69 komandorkę :-D


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Manian - 17-03-2009

Ano fakt :mrgreen: Była tak akcja. Więc tym bardziej :hi:

Pzdr


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Jagoda - 17-03-2009

Widzę, że region piotrkowski się uaktywnił! Super! Bardzo się cieszę! Jeślibyście robili jakieś akcje odkopywania tobruków lub innych fortyfikacji z chęcią się podłączę!
Pozdr MJ


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Adiutant - 17-03-2009

Jakby byli chętni, to pan leśniczy z murowańca który "włada" okolicznym lasem, oddał na "nasze potrzeby" kawałek terenu na którym zaczęliśmy odtwarzać ziemiankę, ale w dwóch to ciężka sprawa :-( Teren jest tak usytuowany, że żadni wandale tego nie rusza, i myślałem o odtworzeniu tam kawałka linii okopów i ziemianek z prawdziwego zdarzenia, jak w skansenie. No, tyle odnośnie marzeń :-D


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - KaDe - 17-03-2009

Spraw by marzenia stały się rzeczywistością ;-) Działać działać i jeszcze raz działać.Pozdrawiam i życzę powodzenia.


Re: Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga! - Adiutant - 18-03-2009

zgodnie z ustaleniami, zaczynam działać ;-) Mam nadzieję że w maju poznamy efekty :wypas: