Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widzę że będe orginalny jak się przywitam - czołem załoga!
#1
Dobry wieczór ? ( bo teraz jak pisze jest 1.40)

Piotrków Trybunalski się kłania, liczę na owocną współpracę z wami, trochę się wahałem czy się zarejestrować ale co tam, zaryzykuje ;-)

mam nadzieję że będę mógł służyć pomocą jak i czasem prosić o radę, a tak na marginesie, jest tu ktoś z żelaznego orła? Gadałem z kimś od nich na MWB, celem dołączenia do grupy.
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis - i otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę
Odpowiedz
#2
Witamy nowego forumowicza. Nie ma co się wahać, ryzyko też nieduże ;-) . Po pierwszych postach widać, że jest też zaangażowanie w sprawy bliskie wszystkim na forum :-) . Jeszcze raz witamy w ekipie :wypas:
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#3
Służę pomocą. Prosiłbym też o kontakt tych którzy interesują się i eksplorują tereny Piotrkowa i okolic, szczególnie pod kątem września 1939r.

No i jak by co to zawsze można się na kawę i pogadankę umówić ;-)
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis - i otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę
Odpowiedz
#4
:hi:Witamy nowego kolegę na forum.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#5
A powitać szanownego Pana :hurra:
Odpowiedz
#6
Czołem panie Adiutancie!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#7
"priwiet" :-D
Odpowiedz
#8
Witam. Skoro bawicie się na bunkrach w Przygłowie pewnie niedługo spotkamy sie osobiście :mrgreen:

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#9
Heh, my się już poznaliśmy, kojarzysz mnie na bank, mam gaza 69 komandorkę :-D
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis - i otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę
Odpowiedz
#10
Ano fakt :mrgreen: Była tak akcja. Więc tym bardziej :hi:

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#11
Widzę, że region piotrkowski się uaktywnił! Super! Bardzo się cieszę! Jeślibyście robili jakieś akcje odkopywania tobruków lub innych fortyfikacji z chęcią się podłączę!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#12
Jakby byli chętni, to pan leśniczy z murowańca który "włada" okolicznym lasem, oddał na "nasze potrzeby" kawałek terenu na którym zaczęliśmy odtwarzać ziemiankę, ale w dwóch to ciężka sprawa :-( Teren jest tak usytuowany, że żadni wandale tego nie rusza, i myślałem o odtworzeniu tam kawałka linii okopów i ziemianek z prawdziwego zdarzenia, jak w skansenie. No, tyle odnośnie marzeń :-D
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis - i otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę
Odpowiedz
#13
Spraw by marzenia stały się rzeczywistością ;-) Działać działać i jeszcze raz działać.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#14
zgodnie z ustaleniami, zaczynam działać ;-) Mam nadzieję że w maju poznamy efekty :wypas:
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis - i otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości