Łódzkie Forum Eksploracyjne
Sprzątanie cmentarza wojennego Vol. 2 - Wersja do druku

+- Łódzkie Forum Eksploracyjne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum)
+-- Dział: Nasz region (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności, ogłoszenia, spotkania i wyprawy w naszym regionie (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-24.html)
+--- Wątek: Sprzątanie cmentarza wojennego Vol. 2 (/thread-2532.html)

Strony: 1 2 3 4


- sturmik - 20-03-2007

Ja-choć bardzo chcę to nie mogę.Sobota niestety zajęta Sad


- KaDe - 20-03-2007

Zgłaszam swoją gotowość.


- MIQ - 21-03-2007

Witam

Od ktorej tam bedziecie panowie moze sie pojawie( na godzinke moze dwie) Smile chcialbym wkoncu wziasc w czyms udzial jakims szczytnym celu Smile Tongue


pozdrawiam MIQ


- Fidel - 21-03-2007

Zróbmy w końcu liste kto jest chętny.i Jak z transportem, bo w sumie zero konkretów poza datą jest.

[ Dodano: 21 Marzec 2007, 09:11 ]
Co mnie i krabofoka irytuje :zly:


- Grzesiek_-_ - 21-03-2007

Ja będę na pewno. Moi harcerze raczej też, jesli transport uda mi się jakiś załatwić. Będzie nas może 5 osób...
Pozdrawiam!!


- Jagoda - 21-03-2007

Lista:
ja
Krabofok
fidel
Andyseb
Gunship
Bartek Bijak
Martinez
Urwis30
Grześ
1 harcerz
2 harcerz
3 harcerz
4 harcerz
5 harcerz
Kade - chyba ze będzie wpis zdobywał!
Iwan
To tyle!
Uwaga tradycyjnie zabieramy własne narzędzia! Jedzonko i napitki również! Fotoaparaty mile widziane!

UWAGA! AKCJA SIĘ ODBĘDZIE POD WRUNKIEM DOBREJ POGODY JEZELI BEDZIE PADAĆ ZOSTAJEMY W DOMACH!

Pozdr MJ

UWAGA SĄ PROBLEMY Z GMINĄ PRAWDOPODOBNIE Z AKCJI NICI! :-(


- krabofok - 21-03-2007

Jakie nici ? - sprecyzuj Jagoda.


- Jagoda - 21-03-2007

[shadow=green]Niestety akcję musimy odwołać Gmina nie posiada odpowiedniego pozwolenia, sprwę komplikuje fakt, że cmentarz jest w rejestrze i przy akcji cięcia krzaków musi być odpowiedni nadzór! W związku z zaistniałą sytuacją akcja zostaje odwołana! O nowym terminie będe informował![/shadow]


- stella - 21-03-2007

pogoda i tak jest ch... yba nie najlepsza. Może jak się ciut polepszy, porobimy coś na cmentarzu 24 pułku w Gałkowie? Kamień wyszorujemy, napis poprawimy, śmieci pozbieramy, zobaczymy, co większego trzeba zrobić - może od razu przybijemy tabliczkę informacyjną, a potem lasem (z wykrywaczami? - to nie ja mówiłem) do Justynowa, nowa tabliczka zamiast tej wywianej - i na drugą stronę szosy do babci... Dojazd też jest łatwiejszy niż do Witkowic. Może warto przemyśleć w weekend?


- Fidel - 21-03-2007

Ok.Czyli odwołujemy?


- bartek bijak - 21-03-2007

a pogoda ponoć ma być na łikend wyśmienita Sad


- urwis30 - 21-03-2007

szkoda ze nie wypalilo Sad


- martinez - 21-03-2007

Hej, może byśmy cos zrobili?
jest ekipa, pogoda nie najgorsza, ruszmy mózgiem, może cos wykombinujemy?
Mamy 2 dni na przygotowanie.


- Ivan - 23-03-2007

To musimy se normalnie kurde wybierać jakis normalnie cmentarzyk niezasadzony do rejestru, to se bedziemy normalnie go mogli obczyścic :cwaniak:
Możeby Rogów i akcja z kolegami Wąskotorowcami? Powycinałbym se coś, tak sie nastawiłem na sobote a tu nic... Będę musiał sie wyżyć na ogródku... :->


- stella - 23-03-2007

Głaz na cmentarzu w Gałkowie wietrzeje. Trzeba by go pokryć jakimś środkiem konserwującym. Zwrócił mi na to uwagę czytelnik. Nie znam się na konserwacji czegoś takiego. Może ktoś zna sposoby i środki? Pewnie trzeba by rozmawiać z konserwatorem zabytków.