Łódzkie Forum Eksploracyjne
Nowa skórka - Wersja do druku

+- Łódzkie Forum Eksploracyjne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum)
+-- Dział: Sprawy Organizacyjno - Techniczne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-3.html)
+--- Dział: Sprawy techniczne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-11.html)
+--- Wątek: Nowa skórka (/thread-1761.html)

Strony: 1 2 3


Re: Nowa skórka - swistak - 11-11-2007

a mi sie caly czas wyswietla ze mam jedna nowa wiadomosc :/ A niemam zadnej...


Re: Nowa skórka - waldi - 11-11-2007

Ok jutro dokonam modyfikacji, selekcjonuje katalog z ładnymi paniami :mrgreen:


Re: Nowa skórka - Jagoda - 12-11-2007

Nie działa zakładka:
"HQ, Ranking,Galeria, kontakt"
Coś z tym zrobisz??
Pozdr MJ


Re: Nowa skórka - waldi - 13-11-2007

Jagoda napisał(a):Nie działa zakładka:
"HQ, Ranking,Galeria, kontakt"
Coś z tym zrobisz??
Pozdr MJ
Tak, jeżeli chodzi o HQ to tam ma być strona główna o ile dobrze pamiętam więc jest ok ranking nie wiem co podpiąć a coś nowego na razie nie dam tam bo nie mam wersji edytowalnej guzika, gdyż spłonął mój dysk :baby: Galerie też próbuje ożywić, a kontakt to jakiś będzie mogę dać nawet do Ciebie Big Grin


Re: Nowa skórka - Jagoda - 13-11-2007

Może poprostu postaw komunikat "Strona w budowie"
Pozdr MJ


Re: Nowa skórka - Jagoda - 14-11-2007

Heh Waldi chyba mnie znienawidzi za kolejne uwagi, a czy można przywrócić na dole strony taką informację pt.: "w ostatnich 12/24 godzinach na forum byli"?
Pozdr MJ


Re: Nowa skórka - Artiwu - 15-11-2007

Waldi mam prośbę - na stronie głównej w opisie działu "drobnica" jest tekst: ...czyli wszystko oguzikach monetkach medalikach i innych przedmiotach mniejszych

Prośba dotyczy pisowni - rozdziel słowa oguzikach i postaw po nich przecinek i po słowie monetkach- gdzieś to umknęło w zamieszaniu tworzenia całości.

Dzięki


Re: Nowa skórka - waldi - 16-11-2007

Będzie wszystko i mówcie czego wam brakuje itd. ja postaram się dokończyć jak najszybciej forum i zrobić stronę. Przepraszam wszystkich za opóźnienia.


Re: Nowa skórka - Jagoda - 19-11-2007

Artiwu poprawiłem wg twoich sugestii.
Pozdr MJ


Re: Nowa skórka - KaDe - 19-11-2007

Panowie czy ten plakat musi tak wyskakiwać przy każdym powracaniu do Hq Wink


Re: Nowa skórka - Franiu - 19-11-2007

KaDe, oni tak specjalnie. Jak się go będzie tak oglądać co 5 minut to człowiek jest pod wpływem hipnozy i w piątek nieświadom tego co robi, zasuwa do ŁDK-u i uczestniczy Tongue


Re: Nowa skórka - Jagoda - 20-11-2007

Musi Tongue
Pozdr MJ


Re: Nowa skórka - KaDe - 21-11-2007

Pytanie do waldiego:Co ze zmiana koloru użytkowników??Bo jak narazie to wszyscy są na szaro.Teraz widzę tak :admini na czerwono, globalni moderatorzy (a takich niema oprócz adminów którzy posiadają podwójną osobowość; D ) a członkowie stowarzyszenia są na szaro (czyli tak jak normalni forumowicze).Będzie jakaś korekta?


p.S :Jagoda twoja wypowiedz mnie nie satysfakcjonuje :lol: Muszę odpalać zablokowywacza wyskakujących okienek bo inaczej dostałbym zawału Wink


Re: Nowa skórka - Jagoda - 21-11-2007

Służę defibrylatorem ;-)
Pozdr MJ


Re: Nowa skórka - waldi - 21-11-2007

Niby kolor dla grupy przyznany ale userzy chyba mają taki sam.