Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa skórka
#1
Nowa skórka już powstała. Żyje w ok 70% pełnego stanu i Waldi próbuje zrobić to pozostałe 30%. Na chwilę obecną możecie obejrzeć ją indywidualnie zmieniając w profilu domyślną skórkę.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
Tak, przy okazji j. Polski działa jakby ktoś nie wiedział, tak poza tym nie patrzeć na moje konwertowanie, guziki jeszcze są po turecku nie wiedziałem co dać na czas tymczasowy to takie dałem :mrgreen: Ogólnie jeszcze jest pare nie dociągnięć, pierwszy raz robię skórkę do phpbb3. No ale jak to mówią kiedyś musi być ten pierwszy raz :cwaniak:
Odpowiedz
#3
Mam nadzieje, że w miarę udało mi się skonwertować starą skórkę, piszcie co w niej zmienić, poprawić itd itp Smile
Odpowiedz
#4
Wg mnie brakuje:
1) zobacz nieprzeczytane posty
2) nie wyświetla się avatara u góry strony
3) przesunęte manu u góry po lewej stronie:
(nowych wiadomości: 0
Szukaj
ACP
Użytkownicy
Panel użytkownika
FAQ
Wyloguj [ Jagoda ])
4) nie mogę (być może nie potrafię) wysłać maili do wszystkich członków grupy SE-H "Grupa Łódź"
A poza tym jest ok
Jak się uda w/w problemy rozwiązać, to Waldi będzie i dla Ciebie kobieta! Tongue
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
Jagoda napisał(a):Wg mnie brakuje:
1) zobacz nieprzeczytane posty
2) nie wyświetla się avatara u góry strony
3) przesunęte manu u góry po lewej stronie:
(nowych wiadomości: 0
Szukaj
ACP
Użytkownicy
Panel użytkownika
FAQ
Wyloguj [ Jagoda ])
4) nie mogę (być może nie potrafię) wysłać maili do wszystkich członków grupy SE-H "Grupa Łódź"
A poza tym jest ok
Jak się uda w/w problemy rozwiązać, to Waldi będzie i dla Ciebie kobieta! Tongue
Pozdr MJ

1. Fakt nie ma takiej opcji ale za to po ikonach zobaczysz który post nie przeczytany był jeszcze przez Ciebie Wink Ewentualnie klikaj na zobacz nowe posty itp. Wink Pomyśle jak udoskonalić Ci to
2. I nie będzie się wyświetlał jedynie jak patrzysz na profil użyszkodnika to się wyświetli. Trzeba by edytować kod skryptu forum by się wyświetlał wszędzie.
3. Robiłem to od nowa umieszczając odnośniki menu wg. moich myśli twórczych :alien:
4. Zaloguj się do panelu administracyjnego który masz po Polsku, a następnie przejdź do zakładki System i tam będzie Korespondencja masowa, wybierasz do jakiej grupy wybierasz i wysyłasz 8-)
Odpowiedz
#6
Od razu mi lepiej i chce się wchodzić na forum :cigar:
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#7
Ad 3 chodzi mi o to co jest w czerwonym kwadracie
Apropos awatary jeżeli się nie będzie objawiać na górze to to co jest pod czerwonym x wywal. Natomiast nie przeczytane posty były bardzo ok i ułatwiały moderowanie i administrowanie klikanie po kolei każdego działu zajmuje mi dużo czasu a ponadto klikając nie przeczytane posty wywalało mnie od razu do pierwszego nie czytanego postu a obecnie wywala mnie na początek dyskusji!
Pozdr MJ


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#8
Mam dokładnie to samo co Jagoda, rozjeżdzają mi się linki przy miniaturce avataru na górze, a samego avataru nie widać ...
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#9
Jagoda napisał(a):Ad 3 chodzi mi o to co jest w czerwonym kwadracie
Apropos awatary jeżeli się nie będzie objawiać na górze to to co jest pod czerwonym x wywal. Natomiast nie przeczytane posty były bardzo ok i ułatwiały moderowanie i administrowanie klikanie po kolei każdego działu zajmuje mi dużo czasu a ponadto klikając nie przeczytane posty wywalało mnie od razu do pierwszego nie czytanego postu a obecnie wywala mnie na początek dyskusji!
Pozdr MJ

Dzisiaj postaram się dodac zobacz nieprzeczytane posty, a co do tego u góry to zależy od używanej rozdzielczości, zapomniałem o tym :kwasny: Postaram się do poniedziałku inaczej opatentować tamte miejsce po avatarku Wink
Odpowiedz
#10
a mam się spodziewać, że będzie całkowity powrót do klasycznego stylu??

(konserwatywny buc się przyzwyczaił)
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#11
Buc widzisz więcej opcji to chyba logiczne ze 100 % starego nie będzie.A jak Waldi dokończy skina to styl pozostaje ten sam.Wiec nie zadawaj głupich pytań.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#12
No wałśnie Waldi bo w robocie mi się nic nie rozjeżdżało i już się przestraszyłem że jetem totalną komputerową malepetą!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#13
Jagoda napisał(a):No wałśnie Waldi bo w robocie mi się nic nie rozjeżdżało i już się przestraszyłem że jetem totalną komputerową malepetą!
Pozdr MJ
Tak zastanawiam się co dać w tym miejscu co był kiedyś avatar by ładnie wyglądało i jak ułożyć te guziczki Smile Może ktoś ma jakąś koncepcje 8-)
Odpowiedz
#14
Fotkę Waldiego! :-D Albo dużą kartkę z kalendarza tzn dzień miesiąc rok + imieniny lub ważniejsze wydarzenia historyczne? Tak na szybko wymyślone więc nie nie musi być najlepsze!
aha Waldi a możesz u góry strony tzn gdzieś między ramką forum a paskiem z "SZUKAJ, HQ, RANKING itd" wstawić powrót do głównej strony forum? Tak jak to zrobiłem na zmieszczony niżej schemacie. Albo powtórzyć to co jest na dole strony czyli cała ścieżkę dostępu do tematu.
Pozdr MJ


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#15
Jakiś slide schow z ładnymi paniami :lol:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości