Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamieszczane zdjęcia
#1
Drodzy Koledzy i Koleżanki, przez cały czas istnienia forum przewija się prośba aby nie zamieszczać zdjęć w zbyt dużym formacie. Utrudnia to przeglądanie stron i na słabszym sprzęcie spowalnia ich ładowanie. Proszę więc jeszcze raz, zdjęcia nie muszą mieć wielkości plakatu. Najlepiej jak będą w rozmiarze 800x600dpi.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#2
Oczywiście chodzi tu naszemu szefowi o pxl a nie dpi :yes:
Odpowiedz
#3
Oczywiście. Dzięki za poprawienie :-) . Czujność przede wszystkim. Oznacza to też, że czytacie posty :lol:
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#4
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#5
Sam sobie udzieliłeś odpowiedzi :-D
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#6
Ja uważam że wtedy kiedy skończą autostrady i stadiony wybudują :lol:
Andyseb a czemu nie można umieszczać wszystkich formatów zdjęć ?
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#7
bo jpeg jest optymalnym formatem Smile
jaki format chcesz zamieścić?
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#8
Czasami mam błąd w aparacie i zrzuca mi fotki w bmp. ( jakim cudem to nawet inteligencja nie wie ;-) )
Ale te błędy zdarzają się rzadko ale np. jak nie jestem w domu to denerwuje.
Jednak zdjęcia do forum rzadko zrzucam z innego komputera i jestem w stanie się "przystosować" Smile
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#9
No "krowy" bmp to raczej są mało pożądanymi formatami na tym forum.
Dziwi mnie to że aparat zrzuca ci w takim formacie? Coś jest nie tak. Albo raw albo jpg.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#10
Każdego to dziwi Smile
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#11
Parę bezcennych rad odnośnie wrzucania zdjęć na forum .Od ciebie drogi użytkowniku zależy która opcja jest dla ciebie optymalna.


1)Dla "Fan Bojów":Najprostszy sposób to otwórz w ''paincie'' jak nie masz nic lepszego i zapisz w jpg.Co nie zmienia faktu że będziesz miał nadal ''krówkę" którą nie wepchniesz na forum(Oczywiście zależy w jakiej rozdzielczości fotosa robi ci aparat).Powiedzmy że wyszła lipa wiec przejdź do punktu 2.

2) Jeśli używasz Pc raz na tydzień głównie do oglądania "jutuba",odbierania spamu, i patrzeniu na "Natasze Klasę":to sciągasz bezpłatny program
Infranview.Po czym możesz sobie zmieniać formaty,zmniejszać obrazek,dopasowywać wielkość i objętość,cuda na kiju.Jeśli dałeś rade i wszystko się załadowało to punkt 3 sobie daruj.

3)Jak jesteś prawdziwy "Muczaczo" i "pieca" używasz nawet do odgrzewania obiadu,masz przekrwione oczy i wymieniłeś już 3 zasilacz w tym miesiącu to:Kupujesz płatny program Adobe albo Corel i jedziesz z koksem.Tam zmieniasz co chcesz od edycji formatu po fotomontaże ala mam Lamborghini Gallardo a moją laską jest Carmen Elektra.


Pozdrawiam "Wujek dobra rada"


Oczywiście post jest o lekkim zabarwieniu humorystycznym więc proszę się nie oburzać i unosić :mrgreen:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#12
Zgłaszam problemy z dodawaniem zdjęć.Proszę o sprawdzenie.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#13
test


Załączone pliki Miniatury
   
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#14
Jak widać wyżej, dodawanie zdjęć działa.
Maksymalna rozdzielczość zdjęcia to 1024x768 i rozmiar 120 kB.

Czym się objawia u Ciebie ten problem w dodawaniu?
Pokazuje się jakiś komunikat?
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#15
Przepraszam za zawracanie d...,już wszystko ok.Komunikat był,tylko należało go przeczytać. :krzeslem:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości