Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takie cuś :)
#1
Ma ktoś pojęcie co to jest?Znalezione na pozycjach I WŚ.


Załączone pliki Miniatury
           
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#2
Czy na tej wypukłej stronie widać jakieś bicia, czy to tylko piksele tak się układają?
Odpowiedz
#3
Niestety żadnych bić nie stwierdzono.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#4
Zaślepka zapalnika.
Pzdr
Odpowiedz
#5
Nawet nie tyle zaślepka co element zapalnika niemieckiego szrapnela.
Odpowiedz
#6
Dziękuję kolegom za pomoc.
Pozdrawiam
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#7
Wygląda mi to na Dopp z. 92
Pozdr MJ
Odpowiedz
#8
A to mam pytanie: czy cały ten grzybek zawierał w sobie jakieś materiały wybuchowe?
Kiedy w zeszłym roku kumpel znalazł to w lesie koło Porszewic, po wystawieniu fotki na odkrywcę z pytaniem o przeznaczenie, skasowano mu wątek, że niby naruszył regulamin.
Odpowiedz
#9
Zapalniki mają to do siebie ze muszą zawierać spłonkę, detonator, jakąś ścieżkę prochową albo jakąś inne ustrojstwo szybko palące się inaczej nie byłyby zapalnikami. Więc jak coś wygląda na nie używane a chcesz mieć wszystkie paluszki i ładną buźkę to lepiej zostaw to tam gdzie znalazłeś.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#10
Tam to w ostateczności wylądowało.
Zastanawiam się jednak, co by było, gdyby eksplodowało, kiedzy rzucał sobie tym po lesie... :dontgetit:
Odpowiedz
#11
W najgorszym przypadku małe bum!
Xanadu napisał(a):Kiedy w zeszłym roku kumpel znalazł to w lesie koło Porszewic,
Xanadu napisał(a):Zastanawiam się jednak, co by było, gdyby eksplodowało, kiedzy rzucał sobie tym po lesie... :dontgetit:
Xanadu proponuję zmień kolegę...
Pozdr MJ
Odpowiedz
#12
Cześć.Dopp Z 92 to nie jest .Choć podobny ale Dopp-y są bardziej wypukłe ( przynajmniej Z 92)
Odpowiedz
#13
Toperz0 możliwe, nie znam się, więc wstawiłem link i udaję mądrego :-) A na podanej stronce są foty innych zapalników, może się coś dobierze np. Dopp Z 96 lub Dopp Z 96 n/A.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#14
Trafiony !!! Wiedziałem że gad jest aluminiowy tylko symbol mi wyleciał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości