Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o id Krzyża
#1
Niestety niewiele znalazłem w necie,dlatego zwracam sie o pomoc.Jak ktoś coś wie to bedę bardzo wdzieczny.Pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
       
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#2
Wpisz w google hasło: krzyż żelazny i masz setki odpowiedz

Krzyż Żelazny II klasy IWŚ
Ale ten Twój to raczej kopia - tylko tak sądzę
Odpowiedz
#3
Dziekuje za Twoją szybką odpowiedz.Niech będzie że fals..... Pozdrawiam
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#4
Wiesz ja się na tym aż tak nie znam ale nie pasuje mi to kółko od wstążki. Sprawdź to.
Odpowiedz
#5
Jakby przyspawane...
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#6
Hubalczyk napisał(a):Jakby przyspawane...

:lol: chyba przylutowane... :mrgreen:
Odpowiedz
#7
wyglada no orginal Zelazny krzyz z 1 wojny Kolko ze jest przylutowane o niczym nie swiadczy moze byc przerabiane w epoce A jak robia kopie to trzymaja sie bardziej orginalu
Odpowiedz
#8
No tego nie wziąłem faktycznie pod uwagę. Chodziło mi o to że te krzyże miały kółko prostopadle do krzyża a ten egzemplarz na równolegle. I stąd moja sugestia.
Odpowiedz
#9
Przychylam się do teorii iż jest to oryginał.Jednak sprawdź czy na pewno składa się z 3 części(a nie hamski odlew) i czy posiada właściwości magnetyczne.Pozdrawiam.



P.S Odnośnie tego dziwnie przylutowanego kułeczka.Co prawda II wojenny ale....

<!-- m --><a class="postlink" href="http://members.tripod.com/warbadges/jamie_cross.htm">http://members.tripod.com/warbadges/jamie_cross.htm</a><!-- m -->
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#10
Jeżeli o właściwości magnetyczne to raczej lipa.Chyba że jest rozmagnesowany (jest to możliwe?)Natomiast jak go sie potrząśnie to środek sie "telepie".Na obramówce małe plamki ale to nie rdza.W cześci z datami z obydwu stron ślady wrzerów rdzy.Pozdrawiam
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#11
w ta strone kolko mial krzyz ktory byl na wstedze
Odpowiedz
#12
Moim zdaniem jest jakaś kopia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości