Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon 25 p.p. oraz umocnienia klina Pilicy-Luciązy
#46
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#47
Jak obiecałem jakiś czas temu. Bezpośrednia okolica i częściowo wnętrze ( nie udało nam się dzisiaj wybrać całego piachu) tobruczka przy rowie ppanc została dzisiaj oczyszczona.

Pzdr


Załączone pliki Miniatury
   
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#48
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#49
Na bogato...

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.tvp.info/teleexpress/wideo/19042009-1700">http://www.tvp.info/teleexpress/wideo/19042009-1700</a><!-- m -->

No to napiszcie co tam ciekawego zostało ustalone ( poza oczywiście pokazaniem się w tv) ?

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#50
Trzeba było chłopaczki przyjechać, ja rozumiem że nie długo komunia i trza gajer dobrać. Byśmy wam napisali usprawiedliwienia z przygotowania do tak bardzo ważnej uroczystości. :mbounce:
Pozdro dla poważnych ludzi z Łodzi
Odpowiedz
#51
Kolego sobek nie bądź chamski i nie zachowuj się jak smarkaty g...arz. Adiutant nie mógł przyjść z powodu choroby, mi dzisiejszy termin nie odpowiadał od początku. Akcja została rozpoczęta przez ludzi z tego forum a nie przez ekipę łódzką czy piotrkowską dla tego czekamy na informacje.
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#52
To wy panowie zachowujecie sie jak gó....rze. Wasze Nasze może każdy postawi sobie tabliczek typu to jest mój tobruczek. Normalnie podstawówka sie kłania, zamiast sie zjednoczyć i zrobić coś wspólnie dla korzyści wszystkich.
Ps Polecam fajne białe płotki w markecie budowlanym
Odpowiedz
#53
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#54
Brawo Wolfik brawo właśnie pokazałeś poziom swojej konwersacji. Niepodniecaj sie tak aż tak bardzo, ja rozumiem dojrzewasz hormony ci buzuja. A tak poważnie ludzie weście się w garść to nie piaskownica. Zachowujecie się jak małe dziewczynki.
Nie wiem po co te bóle, jeżeli myślicie że dzięki prasie i tv chcemy prywatnego rozgłosu to się mylicie. Wolfik jesteś jeszcze młody i mało wiesz.
Wiesz po co się robi takie rzeczy z mediami?
A po to że by wszystkim pokazać na około że my eksploatorzy działamy na dobro ogółu dla potomnych, żeby dalsze pokolenia wiedziały że coś takiego było.
Wieści poszły w kraj i bardzo dobrze, być może jest to mały kroczek w kierunku zalegalizowania naszej wspólnej pasji ponownego odkrywania śladów historii.
Odpowiedz
#55
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#56
To zadzwoń do tv i sie poskarż, nie my składaliśmy ten materiał
Odpowiedz
#57
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#58
Miejmy nadzieje że pozytywnie, bo jak nadal będziecie rozdzielać na moje, twoje to nie wyjdzie z tego nic.
Odpowiedz
#59
Confuseduper: Uprzejmie donoszę TV kłamie :yay: P.S. GR. E-K rozmnaża się przez pączkowanie :group: ale "my" przecie nie z forum ino z marsa albo z wenus czy jakoś tak Cool
Odpowiedz
#60
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości