Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon 25 p.p. oraz umocnienia klina Pilicy-Luciązy
#31
Akurat przy tym nie ma nic do roboty.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#32
Kolego to będzie spotkanie a nie kopanie
Odpowiedz
#33
Wiem kolego co to będzie.
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#34
Tego nie trza sprzątać, bo przy nim zostały do zrobienia już tylko prace kosmetyczne, ale stamtąd możemy płynnie pójść do następnego, który już wymaga "kobiecej reki" ;-)

Jak mówiłem, najgorzej tam, gdzie najbliżej ludzi. Więc te dwa bunkry nad sama Luciążą i te w okolicach ośrodków wypoczynkowych to masakra.
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis - i otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę
Odpowiedz
#35
Tym od "kobiecej ręki" nie musicie się przejmować. Jak napisałem wcześniej my go zaczęliśmy robić i my go dokończymy.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#36
A "my " popatrzymy :whistle: i :gathering: przy zimnym :zdrowko:
Odpowiedz
#37
"Kolego" popatrzymy najpierw co "wy" zrobicie oprócz gadania.
A ten artykuł w gazecie to już czyste chamstwo : " Grupa Kolekcjonersko-Poszukiwawcza, działająca przy Towarzystwie Miłośników Zabytków Ziemi Piotrkowskiej, chciałaby zatroszczyć się o niemieckie umocnienia z czasów II wojny światowej w okolicach Przygłowa (gmina Sulejów). Do współpracy zaprosiła łódzkich kolegów."
O ile wiem to całą ta akcję zapoczątkował Adiutant a nie "wy", ale reklamę zawsze dobrze sobie zrobić no nie ? I to "wy" kolego zaprosiliście łódzkich kolegów czy Adiutant? Nieładnie.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#38
My "Grupa E-K" włożymy w to całe swoje Confusederce:
Pozostaje jednak wiele niewyjaśnionych spraw związanych z tym tematem, które mogą zaważyć na całym naszym przedsięwzięciu. Są przecież alternatywy, i w głównej mierze właśnie po to jest to spotkanie. By muc zrobić jak najwięcej trzeba się dobrze przygotować. Uchwycenie przyczółku z marszu graniczy z cudem. Logistyka , logistyka i jeszcze raz logistyka.
Odpowiedz
#39
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#40
Czy chodź raz ktoś z was zadał sobie trud zrobienia porządnej roboty?
Czy wiecie ile to kosztuje, skąd wytrzasnąć środki, kogo pociągnąć za rękaw?
Nie wystarczy samo nauczenie się trzymania styla od łopaty w reku. Adiutant, owszem chwała mu ponad niebiosa, za zrobioną robotę. A co inni zrobili, mogą z czystym sumieniem powiedzieć - Tak ja tez przyczyniłem się do tego. Ubrudziłem sobie ręce, zawaliłem wyjazdami wszelkie możliwe wolne dni od pracy w słusznej sprawie. Tylko po to by ktoś mógł powiedzieć, że dla chwały. Mówię wam żadna chwała, a wieczny obowiązek. Jeśli macie koledzy jakieś pomysły jeszcze, to my dla chwały waszej przyłączymy się do was. Pomożemy, za free. Tylko musicie, sami chodzić wokół tej sprawy.

Pozdrawiam kolegę Wolfa, tak jestem kolejnym członkiem grupy E-K
Sporo pisałeś swego czasu na <!-- e --><a href="mailto:grupapiotrkow@wp.pl">grupapiotrkow@wp.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#41
Proszę państwa mamy działać, współpracować, kooperować, nie gadać kto zaczął kto kontynuuje kto skończy. Jak mawiają w kupie siła. Ja nikogo w zasadzie z piotrkowskiego podwórka nie znam, i mnie tez tam pewnie nikt nie zna więc się poznamy zrobimy burze mózgów. I może wyjdzie z tego coś ładnego. A czas na wystawianie piersi po ordery jeszcze przyjdzie. Co do artykułów prasowych to z doświadczenia wiem, że co innego dziennikarz słyszy, a często co innego pisze- ale to taka dygresja. Zaś jako Admin apeluję o spokój.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#42
Do zobaczenia. :-)
Odpowiedz
#43
Panowie - nasza grupa nie rości sobie żadnych praw do cudzych zasług - na wszystko co osiągnęliśmy zapracowaliśmy sami. Nie rozumiem tylko dlaczego dzielicie się na 'my" , "wy" , "oni" ??????????-nie taki jest sens tego wątku ;-) Odnośnie artykułu każdy będzie miał okazje znalezć się w następnym - wspólny komunikat ustalimy w niedziele :gathering: . Jeżeli ktoś poczuł się urażony treścią artykułu to sorkkki- reszte biore na klate w niedziele ::weakbench Bogdan Szala
Odpowiedz
#44
Na zakończenie powtarzając za Kol. Jagoda w Confusedhit: siła - pokażmy że można razem coś fajnego zrobić :yoji:
Odpowiedz
#45
Bo był już taki jeden który chwalił się jak mężczyzna powinien zaczynać i jak kończyć. Jak skończył - wiemy Big Grin
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości