Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon 25 p.p. oraz umocnienia klina Pilicy-Luciązy
#16
19-ego GR-E-K będzie z samego rana w rejonie bunkra Confusedoldiers:
Odpowiedz
#17
No niestety 19 będę już z powrotem w Łodzi więc dajcie znać co tam wymyśliliście.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#18
Adiutant napisał(a):Bunkry na skarpie te dwa otagowane i zaśmiecone najgorzej w powiecie to własność tej kobiety z ostatniego domu przy drodze na Barkowice, co obok tobruka z dobudówką krowy pasie, tak przynajmniej ona sama twierdzi ;-)

Jest to bardzo mało prawdopodobne . Tamte lasy należą do ludzi z Przygłowa. Zapytaj lepiej leśniczego żeby nieprzyjemnej niespodzianki nie było.

P.S Do wszystkich, którzy 19 będą na miejscu. Jak będziecie koło bunkra to możecie od razu sprzątnąć te butelki i folię z okopu ja niestety ostatnio byłem tam bez plecaka.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#19
Yyyy tak przy okazji bo nie widziałem to o której i gdzie mamy się spotkać bo jam nie z Piotrkowa i ni cholerki nie wiem czy trafię.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#20
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#21
Moja propozycja to 19go o 10 rano przy drodze na Sulejów, w miejscu zwanym Polanka, po prawej jest przystanek autobusowy oznaczony Przygłów II. Tam po lewej stronie drogi jest początek rowu przeciwczołgowego i pierwszy na tym odcinku bunkier ( jest jeszcze jeden na polach na południe ale choć był w tej samej linii co te, to jego nie liczę, ponieważ niefortunnym zbiegiem okoliczności stał się elementem drogi )

Właśnie wróciłem ze spaceru po tamtym miejscu, i zrobiłem zdjęcia zastanego burdelu. Jak łatwo przewidzieć, śmieci przybyło, sezon się zaczyna :cenzura:

Jak radził kolega Manian pójdę jeszcze do leśniczego.
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis - i otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę
Odpowiedz
#22
No ja niestety nie dam rady wywiązać się i sprzątnąć okolicy tego pierwszego. W środę wracam do Łodzi a juro muszę 500 drzewek zasadzić :mrgreen: Ogarnę go za 2 tygodnie.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#23
:-)
Odpowiedz
#24
Kolego FilipFx2 mylisz Dunaj z Dunajcem nie jedziemy tam kopać, a posprzątać, poznać się, pogadać i ustalić plan na dalszą przyszłość typu jak kto gdzie i kiedy ma załatwić pozwolenia papierki nadzory itp. na dalsze działanie na obiekcie.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#25
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#26
:-)
Odpowiedz
#27
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#28
Witam-coś z dzisiejszej prasy :book: <!-- m --><a class="postlink" href="http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/wydarzenia/987967.html">http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto. ... 87967.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#29
Niedziela, ustalmy przy którym bunkrze i od której do której może ?

Bo wybierać w czym mamy ;-)
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis - i otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę
Odpowiedz
#30
Jak robić to solidnie :construction: .Proponuje Tobruk z przedpokojem :zdrowko: Godzina 10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości