Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon 25 p.p. oraz umocnienia klina Pilicy-Luciązy
#76
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#77
:-)
Odpowiedz
#78
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#79
Wolf zacznij czytać ze zrozumieniem wypowiedzi kolegów to może coś z nich wywnioskujesz
Odpowiedz
#80
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#81
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#82
Kolego Wolf czytając ten tekst wnioskuje ,że egzaminy raczej Ci nie poszły Sad Moja nie rozumieć twoja "nagłośnienie jej terenu" a o "coś nakręcać" nie wspomnę - proponuje swoją frustracje panie gimnazjalisto wylać u pedagoga szkolnego. Szanowny przedmówco zachęcałbym do dokładnego przeanalizowania mojej wypowiedzi dla "ŁWD" i słuchania ze zrozumieniem płynących informacji . Pozdrawiam :punk:
Odpowiedz
#83
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#84
Jestem prawie na 100% pewien, że pani która tak bruździ nie jest wcale właścicielką tego lasu... Rzecz do sprawdzenia :book: A wymalowanie tego tobruka farbą olejną to zwykła dzicz.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#85
Rany Julek, ależ narozrabiałeś kolego Wolfik. ;-)
Widzisz, do czego doprowadziła twoja nie wiedza w temacie. Niszczenie chyba nie jest twoja pasją? Na pierwszy rzut oka widać, że to ręka „meczyzny” napisała ten tekst.
Oczywiście graffiti jest rzeczą karygodną i nie powinna się powtórzyć w przyszłości. Mam również nadzieje, że to nie kolega ma farbę na swoich rekach.
Wiesz w 3 klasie szkoły podstawowej są zadania z matematyki, które trzeba zrobić z ich zrozumieniem. Widzisz wszystko w czarnych kolorach. Nie mam siły, ani czasu na wyjaśnianie. Dlaczego właśnie te, a nie inne umocnienia były pokazane w TV. Cel uświęca środki. Gdybyś naprawdę miał zapał w odkrywaniu? Ech! Nie zadawałbyś tylu pytań na privie. Tylko sam zabrał się za robotę. Powtarzamy po raz kolejny i ostatni. Wszystko w rekach ludzi. Kolego Wolfik, to był PRZYKŁAD, uzmysłowienie wszystkim zainteresowanym stanu rzeczy, tak ma być. Tak ma to wyglądać. Tobie również, chociaż poniekąd bywasz w terenie i widzisz pewne rzeczy to jeszcze wiele musisz się nauczyć. Świat dorosłych nie jest usłany różami. Jeśli właściciel terenu ma jakieś pretensje to powinien mieć je tylko do siebie. Hym, a może ma jakieś mroczne tajemnice do ukrycia. I stąd jego obawy. Interesujące.
Pozostała jeszcze sprawa wiadra, które tak bardzo cie zirytowało/
No Wolfik, pomyślisz sam, dlaczego zostało. Odpowiedz jest w twojej wypowiedzi jw.
Bez zgody właściciela terenu nie mogło być zabrane stamtąd. Przykro mi stwierdzić jednakże, TV publiczna ma większe prawa, niż nam się wydaje.


Poza tym nikt nie oczerniał, ani nie pomówił w/w osoby zainteresowanej. Miejsce dokładnej lokalizacji tez nie było podane w reportażu. A napis na 58-ce pojawił się jak wiesz grubo po fakcie. Może stanowić dowód. Na zniszczenie obiektu. Pozdrawiam i proponuje więcej przebywać na powietrzu. Czekolada dobrze robi na pamięć i powraca po niej humor.
:-D
Odpowiedz
#86
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#87
ale kibel
Odpowiedz
#88
Panowie powściągnijcie języki bo się posypią ostrzeżenia i bany!
Odpowiedz
#89
Temat aktualny??
[Obrazek: baner468.png]
Odpowiedz
#90
Przenosiny schronu do Skansenu Rzeki Pilicy:

http://lodzkie.naszemiasto.pl/artykul/49...,id,t.html

http://lodzkie.naszemiasto.pl/artykul/49...,id,t.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości