Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Rozkopał grób..."
#1
I znowu ręce opadają:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6446907,Rozkopal_grob_z_wykrywaczem_metalu.html">http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,64 ... etalu.html</a><!-- m -->
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#2
I to w moich okolicach się gnida kręciła...

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#3
:chop: i tak sobie myśle ilu jeszcze debili biega po lesie żeby zarobić na tanie wino :hmmm: :cenzura:
Odpowiedz
#4
z tym rozkopaniem grobu to dla mnie bzdura
Odpowiedz
#5
Lekko offtopując...
Cytat:Były tam groty włóczki
Może... z włóczki? Wink
Literówka, ale sympatycznie wybrzmiewa Smile
Odpowiedz
#6
sumujac wszystkie niesmiertelniki ktore sa od paru lat na alledrogo i e bayu to grobow by zabraklo Fajnie by bylo jakby blaszka ktora sprzedawal okazala sie kopia :lol:
Odpowiedz
#7
A co w tym fajnego?
Odpowiedz
#8
W sumie nic.
Ale dzielni policjanci zabezpieczyli już kiedyś pradziejowe boratynki...
Odpowiedz
#9
Potępiając sam fakt ograbiania grobów, nalezy stwierdzić, że jednak internet znacznie ułatwia pracę Policji :-> Inna rzecz, że stanowiska archeologiczne są kiepsko przeszukane przez archeo skoro taki "francol" mógł się na nich tak obłowić. Ja jedyne co znalazłem z brązu, wcale nie było z epoki brązu... i leżało na wierzchu... i sam w to wdepnąłem :lol:
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#10
Express : " Funkcjonariusze wpadli na trop złodzieja , gdy ten wystawił na akcji internetowej pióro i nieśmiertelnik" ... ? Ciekawe jak na tej podtawie doszli do takich wniosków ? Gość napisał w opisie : wykopałem to w grobie a potem obgryzałem kości ? 'Księgarza" już mieliśmy i pewnie okaże się iż w tym przypadku sprawa jest podobna , tylko ciekawe na których stronach pojawi się sprostowanie ? ;( . Pytanie retoryczne...

Pozdrawiam
Martin
Odpowiedz
#11
Martin na stronach historii Tongue
Pozdr MJ
Odpowiedz
#12
Ponoć w zeszłym tygodniu podano w Dzienniku Łódzki w TV, że sprawa się już odbyła i człowiek dostał 10 lat odsiadki bez zawiasów. Wie ktoś coś na ten temat ??
Odpowiedz
#13
Tak szybko to sprawiedliwość u nas nie działa. :-D
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#14
:-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości