Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stronka!
#1
Jak zapewne zauważyliście pod adres <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.lodz-eksploracja.org">http://www.lodz-eksploracja.org</a><!-- m --> zawitał serwis "Grupy Łódź". Dzięki temu będę mógł go już na bieżąco rozbudowywać i aktualizować.
Jednocześnie Łódzkie Forum Eksploracyjne zostało przeniesione pod adres

www.lodz-eksploracja.org/forum

Dostać się będzie można do niego również ze strony serwisu za pomocą przycisków FORUM.

Na górnym panelu strony modernizacji uległy następujące przyciski:

HQ - zaprowadzi nas na stronę startową serwisu SEH
GALERIA - zaprowadzi nas do galerii na stronce
KONTAKT - zaprowadzi nas do danych kontaktowych forum i stowarzyszenia


Pozdrawiam

Gunship
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
Alleluja! Nie spodziewąłem się że dożyję tej chwili! :padam: Gunship dzięki! Dobra robota!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Spadłbym z wrażenia z krzesła. Nie sądziłem, że stronka pojawi się za naszej kadencji ;-)
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#4
W końcu mamy też galerię :vivalabamba:
Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#5
Witam.Krotko i zwięźle-jak dla mnie bomba.Gratulacje Gun.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#6
Bomba to będzie na razie to sam szkielet Smile ale w końcu dzięki Waldiemu udało się Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#7
No to na Waszą cześć wszyscy wraz gromkie HIP HIP HURRRA.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#8
W pewnej chwili myslalem ze wpisałem zły adres strony...
Zaskoczenie ogromne :mrgreen: Ale miłe... :zdrowko:

:cwaniak:
Odpowiedz
#9
Nie mogę się nadziwić, że coś takiego powstawało tyle czasu...
Póki co nie podniecam się, bo praktycznie nic tam nie ma. Kolorystyka też czytania nie ułatwia i nasuwa nieuchronne pytanie "kto umarł?".
Dobrze, że w ogóle wreszcie jest.
Przepraszam, za tą łyżkę dziegciu wlaną do dotychczasowej beczki miodu, ale osobiście entuzjazmu nie poczułem...
Odpowiedz
#10
To nie powstawało tyle czasu.
Czasami odnoszę wrażenie że pałac Taj Mahal też by u Ciebie nie wywołał entuzjazmu. Tak jak napisałem wcześniej dzięki temu że szkielet już jest podpięty pod domenę będzie mi łatwiej wrzucać pozostałe dodatki, co też zacznę czynić.
Co do kolorystyki na pewno będzie w podobnej tonacji aczkolwiek fakt faktem pokombinuję trochę żeby oczy tak bardzo nie błądziły.
Reasumując. Cieszymy się z Waldim że i nawet to udało się postawić Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#11
A możesz mi sensownie wskazać czemu to, ze zobaczyłem totalnie nieczytelną stronę bez żadnych informacji miało wywołać we mnie entuzjazm? Bo jest? Templatkę Joomli można w ten sposób przerobić w jakieś 30 minut. W tyle samo czasu można zresztą wypracować układ czytelniejszy. Przykro mi, że nie byłem w stanie dowartościować tego tekstem typu "dobra robota" - bo moim zdaniem nie jest ani dobra, ani nawet terminowa. Niezależnie od przyczyn tego ostatniego.
Moim zdaniem startowanie ze stroną bez jakichkolwiek informacji mija się zwyczajnie z celem. Szczególnie, że rzeczy podstawowe typu skład Zarządu czy informacja o Stowarzyszeniu - są nawet dostępne w postaci plików tekstowych. Kwestia Ctrl C a następnie Ctrl V + trochę formatowania by ładnie wyglądało.
Odpowiedz
#12
Dziku ty chyba nalezysz do tej części społeczeństwa która zawsze widzi szklankę piwa do połowy pustą! :-) Ja się cieszę, że strona powstała i zawisła, a teraz z czasem będzie Gunship ją dopieszczał. Więc pochwała mu się należy!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#13
Mnie tam się podoba :wypas: Ważne że jest co dopieszczać Wink
Odpowiedz
#14
Jagoda napisał(a):Dziku ty chyba nalezysz do tej części społeczeństwa która zawsze widzi szklankę piwa do połowy pustą! :-)
Nie.
Należę do tej części społeczeństwa która się irytuje jak barman długo nie przynosi piwa, a jak już przyniesie to okazuje się że połowa kufla to piana.
I za cholerę nie dam się przekonać, że ktoś przyniósł mi w przepisowym czasie pełne duże piwo...
Odpowiedz
#15
Dziku bez względu na to jakich metafor będziemy tu używać ja i tak się cieszę i Gunshipowi dziękuję! :-)
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości