Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stronka!
#16
Jagoda napisał(a):Dziku bez względu na to jakich metafor będziemy tu używać ja i tak się cieszę i Gunshipowi dziękuję! :-)
Pozdr MJ
To się ciesz, któż Ci broni.
Tylko bardzo proszę wyrażaj to pisząc opinie o samej stronie, a nie personalnie o mnie. Tępisz wszak takie zachowania u innych...
Ja się nie cieszę, bo uważam, że nie ma z czego. Miejmy nadzieję, że jeszcze nie ma z czego, a będzie coraz lepiej. Również z czytelnością, bo teraz dłuższych tekstów nie ma sensu publikować. Nie da się tego czytać w tym układzie barwnym.
Odpowiedz
#17
Trudno się nie cieszyć, ponieważ niezależnie od tego co tam na tej stronce widać, po prostu ona jest, a to bardzo znaczący przełom. Miauczeć będziemy jak długo nic się w "polskim kinie" dziać nie będzie. Ale koncept fajski, zatem w konsekwencji może być bardzo ładna strona.

Szacun dla koncepcyjnego.

pozdrawiam
witek
Odpowiedz
#18
Jest strona jest dobrze.Panowie ważne że wystartowała.
Osobiście podoba mi się kolorystka, ponieważ nie męczy oczu po 15 minutach siedzenia i czytania.Dodatkowo nie wywija mi 919831983 reklam i banerów typu:"Pigułki powiększające wacka".
Poza tym działa szybko i sprawnie nie zmuszając do instalacji kolejnych wtyczek javy sravy itp.Teraz czekamy na rozwinięcie działów i do przodu.


P.S O gustach się nie dyskutuje.

Pozdrawiam
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#19
Oceniać i krytykować nie ma jeszcze co.
Dzięki pewnym zabiegom spotkania z panem Errorem powinniśmy zredukować do minimum.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#20
Dziku jeśli poczułeś się dotknięty moją wypowiedzią to przepraszam! Mamy różny pogląd w tej sprawie, ale nikt nie karze nam "mówić jednym głosem". Dlatego twoja łyżka dziegciu też jest istotna.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#21
Zmienił się adres forum, prawda?
Przegrzebałem właściwości skrótu w zakładkach i podmieniłem adresy, ale nie pamiętam dokładnie starego. Przez weekend nie mogłem się tu dostać, potem dopiero "naobkoło" poprzez goglarkę tu trafiłem.
Pamiętam, że było info o jakichś tam konserwacjach przewidzianych na zeszły piątek, ale nie pamiętam, aby było coś o podmianie adresów...?
Tak czy owak, nie przeszkadza mi zbytnio nagminność grafiki, choć nie powiem, zmieniłbym coś z nich na mniejsze, jednak skoro już jest po modernizacji, to pewnie już to nie przejdzie.
Trudno, to detale w sumie.
Tak czy owak, cieszę się, że zmniejszyła się szansa na Internal Error, co sporadycznie potrafiło doprowadzać mnie do lekkiej pasji więc dziękuję wszystkim zaangażowanym w sprawę za chęci, czas i dobrą wolę Smile
Odpowiedz
#22
Mija 2 miesiące od ostatniego postu i jest jak było...

Czarna dziura i logo stowarzyszenia bez żadnej treści... Nie ma informacji w żadnym dziale, nie ma żadnego artykułu czy relacji...

Przyglądałem się dyskusji i muszę stwierdzić, że Dziku chyba miał rację... jeśli zbudowanie strony dynamicznej jest tak problematyczne a na dodatek nie bardzo widać powód dla którego ten serwis miałby być dynamiczny (nie ma przecież żadnych treści, galerii, multimediów, komentarzy itd.) to może warto do momentu ukończenia prac nad finalną wersją serwisu wstawić zwyczajną witrynę z informacjami o nas, kontaktem stow., kilkoma relacjami itp.

bez obrazy - każdy z nas ma swoje obowiązki i każdy na pewno docenia wysiłki administratorów i moderatorów forum, ale jeśli chcemy być brani "na serio" to moim zdaniem serwis stow. powinien być naszą wizytówką a na razie raczej zniechęca i skłania do cierpkich komentarzy...
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#23
Dziku przepraszam, miałeś rację! Faktycznie szklanka jest do połowy pusta a w połowie wypełniona szczynom! Sad
Oldwit słuszne propozycje acz niestety nie możliwe do realizacji z uwagi na to że ... a to zupełnie inna historia i do omówienia w węższym gronie.
Odpowiedz
#24
Miało być tak pięknie a skończyło się jak zawsze :-( ...
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#25
Ludzie nie łamcie się. Niech każdy da coś od siebie i od razu strona stanie na nogi. Poróbmy recenzje wykrywaczy jakie mamy. Wrzucajmy mapy, wrzućmy coś w końcu do tej przeklętej galerii!!!! Opiszcie Wiączyń, zróbmy listy cmentarzy w województwie, dajmy kilka historii, artykułów. Krytykować każdy umie ale żeby ruszyć dupsko to nikt. NIe jestem informatykiem bo mam problemy nawet z zainstalowaniem myszki ale wierze w to że osoby które zajmują się tą stroną potrafią coś robić. Jak nie macie koncepcji drodzy twórcy sajta to zrobcie wątek co być powinno. Na pewno każdy podpowie , pomoże a nawet da coś od siebie. Warto pomagać ;-)

Jak znam życie to zaraz spadnie na mnie olbrzymia fala krytyki i ogólnych komentarzy ale uważam że to co piszę chyba nie jest jakieś wybitnie głupie
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#26
Jazzman piszesz że wierzysz w to że osoby które zajmują się tą stroną potrafią coś robić.
A ja już chyba nie wierzę !!!A jak wierzę to bardzo malutko !!!
Odpowiedz
#27
A czy nie można zmienić osób tworzących stronę ? Jest jakiś informatyk wśród nas ?
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#28
Lepiej by chyba było gdyby po prostu odzyskać motywacje - każdy ma lepsze lub gorsze dni - czasami się nie chce - czasami nawał innych zajęć ... proza życia.

Szkielet już jest teraz trzeba do niego poprzyczepiać treść bo ta jest tu najważniejsza.

Może niech każdy się określi jakie działy widziałby na stronie lub co ma do umieszczenia na niej - relacje, testy sprzętu, artykuły, wywiady czy nawet horoskop jak ktoś wróży z łusek (karpia)... Warto też pomyśleć co mamy do galerii.

Podzielmy się pracą tak by nie przeładowywać jednej czy dwóch osób. Stowarzyszenie jest przecież dobrowolne i jeśli w nas nie ma dobrej woli by je tworzyć to nikt inny tego nie zrobi...

Robimy hooah jak marines i alleluja i do przodu...

Z pozdrowieniami
OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#29
Ja mogę się zająć dworkami i pałacykami w łęczyckim i kutnowskim ;-)

A co do testów sprzętu przydały by się zdjęcia, opinie, komentarze jak i filmiki jakieś jak się sprawuje w terenie ( nie chodzi mi o wykopki naturalnie ale o to jak np łapie łuskę, monetę, puszkę tzn takowe filmiki jakie wystepują na YT )

Mapki by się przydały........ :yes:
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#30
Tematów, którymi warto się zająć jest chyba sporo:
np

- było coś takiego jak inwentaryzacja cmentarza w miejscowości Wiączyń, pro publico bono należało by opublikować nazwiska poległych, jakąś dokumentację fotograficzną, trochę pytań i wątpliwości. Szkoda taką pracę trzymać gdzieś głęboko w szufladzie.

- istnieje już mętna wiedza o pozostałościach OPL - ów w mieście Łodzi, warto tą wiedzą się podzielić i może zainspirować innych do dzielenia się wiedzą nam nieznaną.

- istnieje potężny forumowy zasób łódzkiej fotografii, który warto by może było uzewnętrznić w zakresie materiałów pozostających w posiadaniu osób, które wyrażą chęć jej udostępnienia i publikacji ( ja wyrażę).

- ostatnio na stronach biblioteki im J. Piłsudskiego ukazał się potężny zasób 19-sto wiecznej łódzkiej ( prasy w formie elektronicznej), w przystępny sposób można zredagować felietony o klimacie miasta, np przez opis smrodu jatek przy Nowomiejskiej, czy kronikę kryminalną ( która w 19 w mimo swojego dramatyzmu rzeczy której dotyczyła, kolokwialnie dzisiaj brzmi przekomicznie).

Zatem jak mawiano w filmie pt " Dziewczyny do wzięcia" - jest wiele możliwości.

Techniczny by się zdał.

pozdrawiam
witek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości