Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stronka!
#46
Hej.
Uruchomiłem przed chwilą nową wersję naszej strony.
Nie jest jeszcze całkowicie skończona ale nie mogłem już patrzeć na te wkurzające pole logowania Smile, dlatego postanowiłem już ją uruchomić.
Mam nadzieję że do końca tego tygodnia uda mi się skończyć całą pracę.
Proszę - nie krzyczcie że nie ma galerii. Postaram się ją niedługo podpiąć.
Dla cwaniaków i wszelkiej maści "experten" którzy skomentują że stronkę w Joomli da się zrobić w kilka chwil. Walcie się! Życzę powodzenia w pracy nad własną skórką dostosowaną do potrzeb. Babranie się w CSS tak żeby strona poprawnie wyświetlała się w kilku przeglądarkach, nie jest prostą sprawą. Tym bardziej gdy ma się na to godzinę lub dwie dziennie.
Do poruszania się po witrynie sugeruję używać przeglądarki Firefox. Jest bardziej sprawdzona od Internet Explorera, chociaż i na nim strona działa całkiem ok.
Jeżeli zauważycie jakieś błędy - piszcie maile na adres stowarzyszenia.

Mam nadzieję że nowa szata graficzna przypadnie wam do gustu.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#47
O Administratorze jest suuuper po prostu!!!!!!! Cieszy fakt, że można już normalnie korzystać ze strony Stowarzyszenia bo to logowanie było denerwujące...jak dla mnie bomba!
Odpowiedz
#48
Dzięki wielkie za jakiś odzew bo już się zaczynałem martwić że poza dwoma osobami nikt nie wszedł na stronę Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#49
W menu można by dodać linijkę pod tytułem np. wycieczki , imprezy czy coś w tym rodzaju gdzie można by wrzucać foty z takowych.No chyba że od tego będzie galeria
A może przedstawienie członków stowarzyszenia w formie zdjęciowej ( wzorem Bunkierbandy )
Odpowiedz
#50
Hej.
Dodam rozdział pt. Projekty gdzie będą opisy naszych akcji, w tym i wyjazdów.
Poza tym chciałbym uruchomić galerię ale potrzebuję zdjęcia Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#51
Gun, nie żebym marudził, ale gdzie umieściłeś ten dział/rozdział/wątek?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#52
Który dział?
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#53
Zdjęcia z paru wypadów dostarczę ci ale najpierw muszę je pozbierać.
Odpowiedz
#54
Tomek wyślij je na <!-- e --><a href="mailto:upload@lodz-eksploracja.org">upload@lodz-eksploracja.org</a><!-- e -->


PS: Pytałeś odnośnie tych stoisk w Wiśniowej?
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#55
Wit Smile Cieszę się że aprobujesz zmiany. Co do treści to czekam na propozycje. Jeżeli coś masz to podsyłaj na <!-- e --><a href="mailto:upload@lodz-eksploracja.org">upload@lodz-eksploracja.org</a><!-- e -->
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#56
Co do fotek ja mam kilka z poszukiwań z archeo w 2008 i 2009, te foty co ja robiłem na akcji SDKFZ (resztę ma KaDe), chyba tylko jedno z nocy muzeów w Piotrkowie i reszta to z wypraw zlotowych , Gorlice, Walim, Chroberz ,Lelów itp.
Z Konstantynowa już ci posłałem.
Pamietaj żeby zdjęcia które wstawisz w galerii miały znak wodny stowarzyszenia lub adres :www.lodz-eksloracja.org - zresztą sam wiesz :cwaniak:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości