Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Małe pytanko związane z A.Hitlerem
#1
Panowie, Panie - mam takie pytanie. Mianowicie przeglądając ostatnio zauważyłem kilka zdjęć Hitlera. Co mnie zdziwiło ? Otóż Adi ma coś nie tak z okiem - prawym. Oko jest stanowczo za małe względem drugiego, jest też zwrócone ku górze. Czyżby Adolf streeta, szklane oko :lol: czy może po prostu był nie dorobiony?


Post napisałem ten humorystycznie, niech nikt za bardzo nie bierze tego do siebie. Bądź co bądź - chętnie zobaczyłbym odpowiedź :-D


Załączone pliki Miniatury
       
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#2
Ja to widzę tak-w jednym ślepku ma super zoom'a a w drugim nie :lol:
Pozdrawiam
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#3
Matka Natura nie jest tak idealna i narządy bliźniacze nie są identyczne (symetrie robią chirurdzy plastyczni). A Adolf w I WŚ był zatruty gazem i na pewien czas stracił wzrok może to być związane z owym zatruciem.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#4
Wiadomo że ostro brał Morfinę itd. być może jedna strona twarzy jest nie symetryczna
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#5
Za ostro walił konia lewą ręką i dlatego podskoczyło mu ciśnienie w lewym oku :cwaniak:

Ups wybaczcie wykształciuchy za mój błąd :wypas:

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
No właśnie brał amfetaninę czy morfinę ? bo różne żródła różnie podają , a może tzw.: ostry mix Smile , brak symetrii w twarzy ( szczególnie oczu ) -- jeden z przejawów długotrwałego ćpania - to i tak nic co widziałem w realu Sad


Pozdrawiam
Martin
Odpowiedz
#7
renką :-D

Jesteś Polakiem to staraj się pisać poprawnie po polsku... :band:

Pozdrawiam :-)
Odpowiedz
#8
Adolf Hitler który znanym malarzem pokojowym był, postanowił kiedys namalować pszczółkę. A że, poniewaz, dlatego, bo pszczółka mała jest, nasz artysta musiał bardzo zbliżać oko do malowanego obiektu. Zbliżał więc oko do pszczółki, zbliżał, aż... zblizył na tyle by oddać jej szczegóły znane z obecnej macrofotografii, a jednoczesnie na tyle daleko aby pszczółka nie u...rzadliła go w oko.
I wtedy wszedł jego kolega Heinrich H. i poklepał go po plecach.
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości