Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto zasili salke pamięci w szkole ?
#1
Witam !!!!!
Ostatnio rozmawiałem z kolegą i wpadliśmy na pomysł by na wrzesień "udekorować" naszą salkę historii w szkole jakimiś znajdkami. Salka będzie miała mapy jak i zdjęcia z walk nad Bzurą. Jednak jak każdy wie zdjęciami i samym tekstem człowiek nie żyje - a tym bardziej nastolatek mający "normalne" zainteresowania. Chcę zrobić wystawę z jakimiś pamiątkami II wojennymi by bardziej zachęcić moich rówieśników do poznawania historii naszego regionu. Zachęcam kolegów z forum by dostarczali mi jakieś łuski, guziki lub jakieś lub jakieś inne niepotrzebne dla was fanciki. Jakieś szroty hełmów bagnetów czy luf. Ja ze swojej strony już klika fantów zadeklarowałem, inny znajomy ( też wykrywkowy ) przyniesie też coś od siebie. jednak to za mało. Dlatego mi potrzebna jest wasza pomoc.
Co wy na to ?
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#2
Nie chciałbym marudzić, ale jesteś na celowniku służb naszych kochanych i mam wrażenie, że wystawiasz siebie jeszcze bardziej a na dodatek chcesz wystawić innych.
Może to nieładne i pierońsko pesymistyczne i dostanę kopa za sianie defetyzmu, ale tak mi to, bracie, wygląda.
Odpowiedz
#3
masz racje Xanadu
Odpowiedz
#4
Wiecie co ? W sumie to zrzygać mi się chce już tym forum.
Nikt nie ma żadnych ambicji, planów - niczego. Na punkcie policji to już wszyscy po kolei się posr*** w gacie. Na innych forach ludzie wrzucają fotki hełmów, karabinów, luf, bagnetów, monet średniowiecznych a także udzelają się i nawet zachęcają na różnych jarmarkach czy spotkaniach do poszukiwań za pomocą wykrywaczy i o dziwo wiecie co ? Nic im nie jest. Forum to zaczęło przypominać jaką stronę informacyjno-satyryczną. Od czasu do czasu ktoś zrzuci coś z wikipedii czy gazety.pl lub wrzuci kolejną aukcje z allegro. I to tyle.

Salkę pamięci zrobię i nie obawiam się niebieskich bo przedmioty moje która tam zanoszę są w pełni legalne. Kupiłem je bądź dostałem od kolekcjonerów czy pasjonatów z różnych części polski.

Proszę też przełożonych tego forum by usunęli moje konto. W sumie to tylko przestrzeń wirtualną moja obecność tu zajmuje.

Jazzman
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#5
Ciesz się że jesteś nieletni bo w innym przypadku też byś był posrany.Za trzy łuski od mauzera dostaje się pół roku.Wydaje mi się że twoja lufa i złapanie na gorącym uczynku nawet przy dobrowolnym poddaniu się karze będzie o wiele więcej warta.Na razie zbierają na ciebie kolejne papierki i poczekają aż będzie ci można odpowiednio dowalić.A wiedz że ci co są tacy bardzo niby odważni i niby niczego się nie boją w 90% robią to aby wystawić takich jak ty.Konfidentów i prowokatorów jest w necie mnogo.
Odpowiedz
#6
jazzman napisał(a):(...) bo przedmioty moje która tam zanoszę są w pełni legalne. Kupiłem je bądź dostałem od kolekcjonerów czy pasjonatów z różnych części polski.(...)
Nie zapomnij przedstawić właściwym osobą rachunków VATowskich czy fiskalnych za te zakupy.
Innymi słowy, fajnie, że masz ambicje, ale nie fajnie, że głupio się do nich zabierasz.
Ale to już Twoja sprawa.
A, i po chwili namysłu:
polska pisze się z dużej litery.
Powrót do szkoły na pewno źle Ci nie zrobi.
Z Bogiem, synku, z Bogiem - idź, obraź się i ładuj w swój nawiedzony pomysł.
Na pewno spotka się on ze zrozumieniem i uznaniem tam, gdzie ludzie mają tyle rozsądku, co i Ty.
Odpowiedz
#7
NO dobra muszę przyznać rację. Trochę też mnie nerwy poniosły dzisiaj bo miałem na prawdę ekstremalny dzień.
Polska fakt dużą literą ale nawet nie patrzyłem na to co pisałem :krzeslem: . A salki nie będę robił. Osoby które miały pomóc nie pomogły a nauczyciel za dużego entuzjazmu nie wyraził....

I chciałem jeszcze przeprosić. Czasami wpadam w złość, a szczególnie wyjątkowo się denerwuję gdy po tygodniu wchodzę na forum i widzę że nie ma żadnych nowych postów. Trochę to smutne bo na innych forach walą takowych po 100-150 dziennie ( a my w miesiąc ).


Tak więc proszę jeszcze raz o wybaczenie i zwracam się z prośbą do "wyższych' o usuniecie tego tematu. Namieszane i w sumie niepotrzebnie...
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#8
Rozsądna sumitacja.
Odpowiedz
#9
Witam.W podstawówce robiliśmy z wychowawcą coś a'la wystawe historyczną."Eksonaty"załatwiło "ciało pedagogiczne".Niestety zainteresowanie było nikłe,może ze względu na wiek oglądających.Drugi taki numer robiłem z panem od OC w zawodówce.Tu było inaczej,zleciało sie pół szkoły.Kulminacją były zawody w strzelaniu z wiatrówki.Eksonaty pochodziły ze zbiorów pana od OC i moich prywatnych.Na wystawie obecny był st.inspektor policji +dwóch krawężników.Nikt sie nie czepiał skąd pochodzą "eksponaty",aczkolwiek nie było tam sprawnej broni i amunicji.Były destrukty broni,łuski,czubki naboj,hełmy i inne żelastwo.O zgrozo był pan archeolog który był b.sympatyczny i potrafił z pasją opowiadać o swojej profesji,a młodzierz słuchała go z roździawionymi koparami.Reasumując nie należ popadać w paranoję ale zachować rozsądek.Pozdrawiam
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#10
speed napisał(a):Witam.W podstawówce robiliśmy z wychowawcą coś a'la wystawe historyczną."Eksonaty"załatwiło "ciało pedagogiczne".Niestety zainteresowanie było nikłe,może ze względu na wiek oglądających.Drugi taki numer robiłem z panem od OC w zawodówce.Tu było inaczej,zleciało sie pół szkoły.Kulminacją były zawody w strzelaniu z wiatrówki.Eksonaty pochodziły ze zbiorów pana od OC i moich prywatnych.Na wystawie obecny był st.inspektor policji +dwóch krawężników.Nikt sie nie czepiał skąd pochodzą "eksponaty",aczkolwiek nie było tam sprawnej broni i amunicji.Były destrukty broni,łuski,czubki naboj,hełmy i inne żelastwo.O zgrozo był pan archeolog który był b.sympatyczny i potrafił z pasją opowiadać o swojej profesji,a młodzierz słuchała go z roździawionymi koparami.Reasumując nie należ popadać w paranoję ale zachować rozsądek.Pozdrawiam
Toteż zachowaj rosądek i jak nie potrafisz pisać z minimalną poprawnością gramatyczną, to poproś mamę o pomoc o.O
Albo Pana Worda Office'a.
Bo czyta się Ciebie O! Zgrozo - z rozdziawioną koparą, ale z innego powodu :lol:
Odpowiedz
#11
Tak jak myślałem......ale dziękuję za konstruktywną krytykę "drzazgę widzisz..... a belki nie dostrzegasz"
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#12
Pomysł chwilowo porzuciłem.
Wrócę do niego gdy będzie więcej czasu na przygotowanie. Myślę że mój pomysł nie jest taki zły, ale trza się do niego przygotować.

Xanadu i speed kłutnie som gópie a czasami gdy ktoś się śpieszy to piszę bez zachowania zasat interpunkcji. Więc gdy ktoś pisze nie tak jak ja teraz to niech nie będzie za bardzo strofowany.

Speed skąd ty wytrzasnąłeś archeologa i niebieskich tam ?
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#13
Archeolog był kolegą pana profesora,a policję zaprosiła pani dyrektor.Ich zadanie polegało na uświadomieniu młodych ludzi jakie zagrożenia niosą pozostałości po wojnie,które można znaleźć w ziemi.A propo dziś dzień walki z analfabetyzmem i promocji czytania aby błędów było mniej.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#14
:lol:
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#15
Przyglądam się tej dyskusji i mam parę uwag.

1)Nie "jebutajcie" chłopaka na dzień dobry za to że ma jakiś pomysł i chce go zrealizować.Tym sposobem skutecznie ostudzacie jego "młody" zapał.Miał koncepcje ,przedstawił i poprosił o pomoc.Proste?Nie chcecie mu pomóc to nie piszcie bo poco??Ostrzeżenie przed pewnymi konsekwencjami jak najbardziej.Ale odrazu robić z niego członka wywiadu itp to chyba lekka przesada.
2)Jazzman na drugi raz trzymaj nerwy na wodzy bo za stwierdzenie:"Rzygać mi się chce na to forum" wyłapiesz "banana".Jak Ci się chce rzygać to do kibelka.
3)Być może wszyscy są posrani, skoro ty nie jesteś to czekamy na fotki :Hełmów , Bagnetów,Karabinów,Monety Średniowiecznych.Bądź prekursorem śmiało. Stworzymy nawet specjalny dział "Fanty Jazzmana".

Pozdrawiam i liczę na to że bagno stworzone w tym temacie nie będzie ciągnięte dalej.Tym bardziej że chłopak miał cywilna odwagę i przeprosił.Co ostatnio częstym przypadkiem nie jest.

Pozdrawiam
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości