Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z forum
#16
Dostałem wiadomość z 3 października lecz nie przeznaczoną dla mnie (niestety musiałem przeczytać ale czuję się usprawiedliwiony) była to wiadomość (odpowiedź ReSmile od użytkownika IREK pt. "Heinkel 111"

więcej grzechów ni pamiętam,
z nikim się na stacji benzynowej nie spotykałem,
nie mam nic wspólnego z automatami do gry...

Pozdrawiam ;-)
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#17
Gunship lepiej szybko to popraw bo wybuchnie nam afera "forumowa" i dopiero będzie lipa Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#18
Powoła się komisję śledczą....itp :wypas:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#19
Czołem

Dziś wywaliło mi taki oto error.
Informuję bo ktoś kiedyś prosił.

Pozdro
Sturmvogel


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#20
Ostatnio próbowałem w dziale "Nasze znaleziska" dać pare drobiazgów do id.Niestety nie mogę.Po ich dodaniu naciskam wyślji i...wyrzuca mnie na stronę główna :zly:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#21
speed napisał(a):Ostatnio próbowałem w dziale "Nasze znaleziska" dać pare drobiazgów do id.Niestety nie mogę.Po ich dodaniu naciskam wyślji i...wyrzuca mnie na stronę główna :zly:
Hmmm dziwne w moim wydaniu wszystko działa. A w jakiej podgrupie chciałeś posty zamieścić? Może za długo pisałeś i Cię system wylogował automatycznie?
Pozdr MJ
Odpowiedz
#22
Jest kilkuminutowy interwał bezpieczeństwa. Po tym system wylogowuje Cię automatycznie.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#23
Już wszystko OK.Post chciałem dodać w dziale identyfikacji-amunicja.Pisałem w tempie normalnym.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości