Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XIV Ogólnopolskiej Giełdzie Rzeczy Dawnych i Osobliwości
#1
Tradycyjnie zawitam - zawsze z czymś wracam do domu :yes:
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#2
Jak co roku trzeba się przejść - po coś w końcu od 2 miesięcy kasę odkładam :lol:
Aut Caesar, aut nihil!

[Obrazek: 45fa80d2a21.gif]
Odpowiedz
#3
Chyba na browar bo ostatnio to ceny walą takie na tej giełdzie że allegro i motoweteran siadają Smile


P.S: Na ostatniej giełdzie za puszkę po masce p.gaz w stanie średnim pan zażądał pół królestwa ,królewnę za żonę i cztery worki złota :baby:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#4
A co miał Ci ją oddać za darmo zawieść do domu i jeszcze cofnąć za paliwo że się na giełdzie pojawiłeś? Sprawa jest prosta: podaż popyt chcesz puszkę płać.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
Liczyłem jeszcze na weekend w górach oprócz tego co wymieniłeś.


Sprawa jest prosta chce puszkę kupuje u gościa obok taka sama za 1/3 tamtej ceny.Sprzedający zadowolony i ja również.Chodziło mi o pokazanie rozstrzału cenowego jaki ostatnio panuje i cenowego szaleństwa.Wybacz ale ostatnio coraz częściej słychać tekst typu :"Panie przecież to ma gapę to musi być drogie." Na szczęście trafiają się jeszcze normalni sprzedawcy.

Chciałbym Ci przypomnieć że jako kolekcjoner stoję po drugiej stronie barykady więc zależy mi na tym żeby kupić jak najtaniej.

P.S :120 złoty za puszkę na p.gaz(bez pasków) to chyba nie jest normalna cena. Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#6
Taaa a ja jestem synem króla nafty o dziennikarki TVN-u i mogę wywalić dowolną kwotę na duperele.
PozdrMJ
Odpowiedz
#7
Dobrze że nie synem króla sedesów :baby:Ważne że wiemy o co chodzi :alien:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości