Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wykopki
#1
WSZYSCY :yes: :yes: :yes: :yes: :cwaniak:
Odpowiedz
#2
Z militarki niewiele znajdziesz(chyba że wiesz gdzie szukać) :yes: .Natomiast monetki potrafią mile zaskoczyć :wypas:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#3
fox1236 w Konstantynowie masz legal (bezstresowo) :construction: - zobacz post wysłany przez Archeo w tym dziale,
chyba że wolisz się narazić takiemu jednemu który wraz z policją :police: łapanki na nas zasadza w okolicach Łodzi :lol:
Odpowiedz
#4
Resty,a co to za jeden taki Nam życzliwy?Ostatnio miałem spotkanie z pewną osobą,która próbowała mnie delikatnie mówiąc,zastraszyć mundurowymi.Może to ta sama osoba?
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#5
rasty powiedz kto to
Odpowiedz
#6
Wieść gminna niesie że co weekend kogoś w Lutomiersku(bo tam zawsze ktoś kopie) i innych okolicach Łodzi namierzają :zly: :police:
Wieść też niesie że to zawzięty na poszukiwaczy archeolog -członek zespołu do walki z przestępczością przeciwko Dziedzictwu Narodowemu przy Łódzkiej Komendzie Wojewódzkiej. :kwasny:
Ale to są wieści nie sprawdzone - plotki :gathering: -choć może być w nich jak zwykle bywa spore ziarno prawdy.
Odpowiedz
#7
srebrny nisan :mrgreen:
Odpowiedz
#8
a ja słyszałem że biała terenówka :lol:
Pamiętacie legendę o czarnej wołdze? :cwaniak:
Kiedyś nią dzieci straszono :w000t: , a teraz nas poszukiwaczy starszy się innym samochodem ;-)
Odpowiedz
#9
biala srebrna z daleka nie widac gosc kreci sie tez w okolicach Kazimierza kiedys sie na niego nadzialem ale wykrywke mialem juz schowana Facio pytal sie co tu robie Odpowiedz spaceruje :mrgreen: nieciekawy gosciu
Odpowiedz
#10
często się pojawia tam jeszcze jakieś niebieskie autko (mały dostawczak)

często stoją na polach przy drodze na Szadek
Odpowiedz
#11
Cytat:często stoją na polach przy drodze na Szadek

Ale to drogówka :alien: Często ich tam widać :-D
Odpowiedz
#12
yoony napisał(a):często się pojawia tam jeszcze jakieś niebieskie autko (mały dostawczak)

często stoją na polach przy drodze na Szadek

Ta a radarem mierzą prędkość dżdżownic w wierzchniej warstwie gleby
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości