Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odznaka sp??
#1
witam wszystkich znalazłem w necie takie zdjęcie okazało się ze mam bardzo podobna czy możecie mi coś o tym powiedzieć??


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Kolego...
Okaż to minimum szacunku tym, których pytasz. Użyj dużych liter, kropek, przecinków... W takiej postaci Twoich tekstów nie da się czytać.
#3
SORKI DZIKU ZE MASZ PROBLEMY Z ODCZYTANIEM TEKSTU JEDNAKŻE WYDAJE MI SIĘ ZE BYŁ ON W MIARĘ JASNO NAPISANY. NO ALE OK OD DZIŚ NA FORUM BĘDĘ PISAŁ DRUKOWANYMI JEŚLI JEŚLI UŁATWI TO ZROZUMIENIE MOJEGO PRZEKAZU. :-D :-D :-D DO FORUMOWICZÓW TEŻ ODNOSZĘ SIĘ Z SZACUNKIEM NIKOGO TUTAJ BYNAJMNIEJ CELOWO NIE OBRAŻAM !!
#4
Nie pisz dużymi literami tylko pisz używając znaków interpunkcyjnych, oraz małych i dużych liter. Nawet w poście wyżej się do tego nie zastosowałeś. Piszesz jak przedszkolak i tak też się chyba zachowujesz. O odznakach SP jest na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.google.pl">www.google.pl</a><!-- w --> pełno informacji. Odznaka Szkoły Powszechnej. Materiał - mosiądz.
#5
Dziękuję za pomoc Wink
#6
To nie tylko ja mam problemy z odczytaniem i nie tylko mnie kaleczenie polszczyzny irytuje.
To Ty masz problemy z poprawnym napisaniem choćby kilku zdań.
Zrób coś z tym, bo po prostu wystawiasz się na pośmiewisko. Język "polskawy" nie jest tak powszechnie stosowany i tolerowany jak ci się wydaje. A u ciebie jest on - niestety - normą.
#7
szkola powszechna z okresu miedzywoja


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości