Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaproszenie ,,Januszewickie Dzwony cz.2'' dla GRUPY ŁÓDŹ
#1
Zapraszam wszystkich chętnych do przyjazdu na poszukiwania zaginionych dzwonów (6/7/8 listopad 2009).
Tu znajdziecie krótką historię <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.poszukiwania.pl/portal/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4524">www.poszukiwania.pl/portal/modules.php? ... pic&t=4524</a><!-- w -->
Obecne poszukiwania są prowadzone pod szyldem poszukiwaczy.
Chciałbym zaprosić całą GRUPĘ ŁÓDŹ do udziału w tym projekcie.
Chciałbym również zaznaczyć, że na przyszły 2010 rok planujemy (jako Polskie Towarzystwo Badań Historycznych i portal Poszukiwania.PL oraz Klub Angielski) kilka dużych, oficjalnych projektów ( eksploracja i rekonstrukcja grodziska Xw., wydobycie Halifaxa (Handley Page Halifax - jakaś wersja z radarem- nie moja specjalizacja:mrgreenSmile oraz pełna eksploracja pola bitwy Polsko-Szwedzkiej przy współudziale strony Szwedzkiej. Już teraz szukamy partnerów, którzy by byli chętni w tych projektach uczestniczyć.
Może właśnie najlepszym momentem do omówienia szczegółów i poznania się nawzajem są najbliższe poszukiwania?
Zapraszam Wszystkich.
Podczas takich imprez sporo nowych tematów się rodzi. Ostatnio dostaliśmy dwa, min. duże zrzutowisko broni jednego z oddziałów powstania kościuszkowskiego i z czasów II wojny. Czekają w kolejce.

Zaczynamy się zjeżdżać w piątek (6listopada).
w sobotę od rana zaczynamy działać. Tym razem nie bierzemy pod uwagę rzeki ani jej starorzeczy. Mamy kilka typów. Tym razem też bierzemy pod uwagę celowe działanie ówczesnych mieszkańców Januszewic. Zbadamy miejsca, gdzie mogą być ukryte dzwony.

Wszyscy chętni na nocowanie proszę pisać do DJ Mario <!-- e --><a href="mailto:marcin_berger@o2.pl">marcin_berger@o2.pl</a><!-- e --> .
Zapraszam również do tematu - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.poszukiwania.pl/portal/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4620">http://www.poszukiwania.pl/portal/modul ... pic&t=4620</a><!-- m -->

Pozdrawiam serdecznie Piotr
Odpowiedz
#2
cenzura :dontgetit:
Odpowiedz
#3
ja pisze sie Big Grin ale to tylko 50 % Big Grin zależy czy wroce z Łodzi na weekend do domu Smile jesli tak to w sobote stawiam sie w Januszewicach Big Grin nie wiem czy moj kanarek cos pomoże ale moze byc dobra bania Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#4
Limp83 a Wy ?
Tylko nie tłumaczcie się jakąś imprezą.
Odpowiedz
#5
Delegacja się wybiera jak narazie Ja i Resty, kolega Dziku kombinuje wolne. Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#6
13XII
Odpowiedz
#7
Weteryna napisał(a):Limp83 a Wy ?
Tylko nie tłumaczcie się jakąś imprezą.

No i wykrakałeś :-D :-D
W sobotę 18-stka przyszłego szwagra
Odpowiedz
#8
To woź szwagra do Januszewic.
No, żeby Ciebie zabrakło ?

Noclegi są zarezerwowane tu - <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.agrinpol.pl/romex">www.agrinpol.pl/romex</a><!-- w -->
Ja miejsc zabraknie są w okolicy jeszcze inne.
Odpowiedz
#9
Szwagier to już dawno przekupiony. Lata z moim starszym wykrywatorem i saperką WP. Pewnie chętnie by pojechał, ale wiesz te prezenty od rodziny robią swoje, no i w końcu pierwszy raz może legalnie :piwo:

Zresztą z tego co wiem :mrgreen: to w ten weekend wykopiecie tylko jeden dzwon, a na drugi to już się zjawie :-D
Powodzenia
Limp83 vel JAJO
Odpowiedz
#10
Ja odpadam. Całą sobotę to mam nawet nie tyle ZOMZ co wręcz stały nadzór profosa...
Odpowiedz
#11
Dziękuję za przybycie reprezentacji ,,GŁ''
Była nie liczna ale za to bardzo skuteczna.
Kade - podziwiam za profesjonalizm i cierpliwość.
:-> :mrgreen: Szkoda tylko, że sygnały o miejscach oddziału partyzanckiego nie potwierdziły się od razu.
Pozdrawiam, dziękuję i do zobaczenia na następnych akcjach.
Odpowiedz
#12
13XII
Odpowiedz
#13
Nie ma za co polecamy się na wiosnę Smile Mam nadzieje że zawitamy tym razem w większym gronie i uda się zamknąć projekt :band: Z naszej strony dziękujemy za zaufanie i bardzo dobrą organizacje.



P.S Drobny reportaż pojawi się niedługo na forum Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#14
KaDe - organizacja tym razem była naprawdę 'laitowa'' Bardzo kameralnie ale tak też nieraz warto.
Pojawił się jeszcze pewien ciekawy wątek (dlatego tak latałem - znikałem z pola widzenia) ale jeszcze nie wspominam o tym nikomu aby nie zapeszyć. Jak to się uda, to może jeszcze w tym roku wraz z GŁ zakończymy z sukcesem ten projekt.
Pozdrawiam całą Grupę Łódź i już zapraszam w całości
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości