Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam książki !
#1
Sprzedam ksiązki :

1."Tajna wojna. Historia operacji specjalnych podczas II wojny światowej”, autor Roderick Bailey. Wydawnictwo Świat Książki W-wa 2009 r. Oprawa twarda, stron 399. Stan b. dobry. Książka nowa. Cena w księgarni 49,90 zł. Sprzedam za 25,0 zł.

2.„Obrona Leningradu. Historia bez retuszu”, autor Władimir Bieszanow wydawnictwo Bellona W-wa 2006 r . Stan b. dobry. Oprawa twarda, stron 319 .Książka nowa. Cena w księgarni 44,90 zł. Sprzedam za 20,0 zł.

3.„Biała śmierć. Najskuteczniejszy snajper w historii wojen – Simo Häyhä” , autor Petri Sarjanen. Wydawnictwo Replika 2009 r. Oprawa miękka, stron 280. Książka nowa. Cena w księgarni 34,90 zł. Sprzedam za 15,0 zł.

4."Narzędzia mroku. Historia walki radioelektronicznej 1939-1945” , autor Alfred Price. Wydawnictwo Dolnośląskie Wrocław 2006 r. Oprawa twarda, stron 320. Stan b. dobry Książka nowa. Cena w księgarni 39,90 zł. Sprzedam za 20,0 zł.

5.„Ludzie z cienia. Historia tajnych stowarzyszeń” Autor John Lawrence Reynolds. Wydawnictwo Świat Książki W-wa 2009 r. Oprawa twarda, stron 255. Stan b. dobry. Książka nowa. Cena w księgarni 39,90 zł. Sprzedam za 20,0 zł.

Powód sprzedaży : nietrafiony „Mikołaj”. Książki ciekawe przeczytałem, ale nie wchodzą w krąg moich zainteresowań.

Odbiór :
1.Wysyłka za pobraniem (do ceny dochodzi kwota pobrania)
2. Wpłata na konto (cena + 5,0 zł za koszty wysyłki), po wpłynięciu kasy wysyłam
3. Ewentualnie odbiór osobisty.

Zainteresowanych proszę o kontakt na pryw. Przy sprzedaży decyduje kolejność zgłoszeń.
pozdrawiam
Leszk
SPRZEDAŁEM !!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości