Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wystawa "Sztuka okopowa" w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim
#1
Miło mi zaprosić na organizowaną przeze mnie wystawę dotyczącą szeroko rozumianej "Sztuki okopowej", której otwarcie planowane jest na 29 stycznia o godzinie 13. Dzięki materiałom od chłopaków z Grupy Łódź (Resty, Kade, Piotrek i inni) oraz ze zbiorów Skansenu Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim i z naszym piotrkowskich muzealiów powstanie ciekawa wystawa, do obejrzenia której zachęcam wszystkich zainteresowanych. Pozdrawiam. Jack116
Afisz znajduje się na stronie Muzeum: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.muzeum.om.pl">www.muzeum.om.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz
#2
Dziękujemy za zaproszenie Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#3
.
Odpowiedz
#4
Jasne Resty. Ale właśnie dzięki tej koordynacji udało się stworzyć myślę, że całkiem niezłą wystawę. Oczywiście w wiadomościach podali, iż wystawa ze zbiorów Skansenu Rzeki Pilicy i nic poza tym, ale sami wiecie jacy są dziennikarze. Można im wysyłać informacje i afisze, a oni i tak wytną tylko to co im pasuje. Eh...takie mamy szczęście do pismaków. Chłopaki co byli na otwarciu byli zadowoleni i mam nadzieję, ze zaproszą resztę grupy do odwiedzin w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim. A jest co oglądać. Pozdrawiam i zapraszam!!!
Odpowiedz
#5
podobna wystawa była tez w muzeum tradycji niepodległościowych na gdańskiej :wypas:
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#6
.
Odpowiedz
#7
A z mojej strony zawsze można liczyć na współpracę. Dzięki chłopaki za wypożyczenie eksponatów. Pozdrowienia dla wszystkich wiosennych szperaczy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości