Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No w końcu się udało
#1
Bo latach (nie będę się przyznawać ilu bo wstyd), udało mi się w dniu dzisiejszym uzyskać tytuł magistra historii. Co prawda z wynikiem 3 plus, ale zawsze to się udało :-D
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#2
No to gratulacje!!!!!!!! :wypas: :band: :band: :band: :band: :cwaniak: :clap: :hurra:
Odpowiedz
#3
A w ogóle z czystej ciekawości to ilu jest histeryków na forum (oprócz mnie :yes: ), którzy skończyli ten cudowny i baaaardzooo perspektywiczny kierunek na łódzkim uniwerku przy Kamińskiego?
Odpowiedz
#4
Trudno mi powiedzieć, na pewno jest kilku archeo. Ale fakt kierunek jest baardzo rozwojowy. Szczególnie wieczorowe które i tak są likwidowane.
Na Uniwerku poznańskim kumpel będący na wieczorowych miał przynajmniej do wyboru specjalizacje, między innymi archiwistykę i historię wojskowości. Nie mówiąc o pedagogicznej.
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#5
No właśnie skończyłem w tamtym roku wieczorowe i oprócz mgra to nic nie mam po tych studiach bo Nasz rocznik, że tak powiem został bardzo poszkodowany - nie mieliśmy do wyboru żadnej specjalizacji oprócz bloku pedagogicznego, którego nie skończyłem, bo jakiś...pip...zrobił te zajęcia od rana a powinny być jakoś po południu. A że wtedy pracowałem to nie mogłem na nie chodzić i dupa blada z tego wyszła :-? Teraz chce ten blok pedag. zrobić osobno ale kosztuje dodatkowo 3 tys. :zdziwko: No i dalej szukam pracy - czyli szkoda gadać Sad
Odpowiedz
#6
Ja znam jeszcze trzech na forum licząc ze mną.
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#7
Fidel moje gratulacje . :clap:
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#8
Cholibka, to niewielu Nas historyków tutaj...a może nikt nie chce się przyznać, że nim jest? Pozdrooofka dla wszystkich! :zdrowko:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości