Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guziorki do id.
#1
Jak w temacie....


Załączone pliki Miniatury
           
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#2
1. Guzik straży ogniowej
2. kalesoniak? czuli guzik bieliźniany
3. nie widzę czy orzeł ma koronę ale po stanie wnoszę ze jest to guzik mundurowy wz. 28 chyba od płaszcza.
Zerknij tutaj bo ja nie jestem w tej dziedzinie specem <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.buttonarium.eu/wyszukiwarka.php">http://www.buttonarium.eu/wyszukiwarka.php</a><!-- m -->
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Jagoda w komentarzu do zdjęcia pisze że jest w koronie ;-)
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#4
jazzman napisał(a):Jagoda w komentarzu do zdjęcia pisze że jest w koronie ;-)
Tak, masz rację, jednakowoż nie zwróciłem na to uwagi.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
Pisze-jest napisane :yes:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#6
obie formy są dopuszczalne Smile :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Ale nie zawsze,i nie dla wszystkich :mrgreen:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#8
Jagoda napisał(a):po stanie wnoszę ze jest to guzik mundurowy wz. 28 chyba od płaszcza.
Pozwolę się podpiąć pod wątek i zapytam: czy to jest ten sam model guziczka?
mam jeszcze kilka, ale w gorszym stanie.
Blaszka, która je okrywa - tam jest poobrywana. Tylko ten jeden cały się trafił.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#9
Bardzo podobny,nie widać czy Twój ma pogrubienie na rancie
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#10
Dobrze widać.
Nie ma.
Odpowiedz
#11
Na wstępie powiem ze nie jestem specem w temacie guzików ale jeśli na guzik nałożona jest blaszka to są to guzik wz. 17 a jeżeli jest cały z cynku to jest to wz. 19
Pozdr MJ
Odpowiedz
#12
wz... skrót od: wzór? :dontgetit:
Odpowiedz
#13
Tak, wz. 17 były robione dla Polnische Wermacht. A wz. 19 to już nasza produkcja. Chyba!
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości